Відомий український письменник презентує у Херсоні роман «Іловайськ»

Відомий український письменник і журналіст Євген Положій відвідає Херсон із презентацією роману «Іловайськ». Книга вийшла в річницю трагічних подій – «Іловайського котла».

«Один рік – занадто короткий термін, щоб достеменно розібратися в причинах «Іловайського котла» - майже всі люди, що приймали тоді ключові рішення, живі й займають високі посади в армії та уряді, а більша частина інформації, в тому числі, і щодо кількості загиблих, зниклих без вісті та поранених, утаємничена.

Тому в романі немає - та й не може бути – прямої відповіді на запитання, хто винен у цій трагедії. Шукати таку відповідь мусять військова прокуратура, слідча комісія Верховної Ради та історики-документалісти.

Однак 365 днів достатньо для того, щоб записати та переказати історії солдат та офіцерів, що вижили в «Іловайському котлі», - розповів автор роману.

Письменник додав, що книга писалася двома мовами - українською та російською, в залежності від того, на історію якого бійця спирався автор, створюючи ту чи іншу главу.

Презентація в Херсоні відбудеться 13 квітня в приміщенні Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Бориса Лавреньова о 16.00.

Організатором зустрічі є ХММГО «Вільне місто».  

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
111 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов