Фотоподорож по аеропорту "Херсон" за допомогою київського гостя

Завжди цікаво поглянути на себе з боку. У цьому нам допоможе киянин Олександр, який приїжджав у Херсон до друзів. "В цілому місто видалось дуже затишним, спокійним, здалося що Херсон невиправдано недооцінений туристами", - розповів Олександр.

Пропонуємо його враження про "авіаворота" Херсонщини:

"22 лютого відзначають 70-річчя з нагоди створення Херсонського державного авіапідприємства. Це визначна дата, особливо для тих, котрі поєднали своє життя з роботою там. Одним з таких людей є дядя Толя (Алєксєєвський Анатолій Олексійович), якого я зустрів в херсонському аеропорту. Він з 1980 року в авіації і дійсно живе нею.

Фотоподорож по аеропорту

Анатолій Олексійович - перший, хто має контакт з повітряним судном при його заході на парковку з полоси взльоту, саме він вказує капітану, де зупинитись літаку.

Фотоподорож по аеропорту

Дядя Толя завжди має в арсеналі різноманітні професійні історії і постійно цікавиться новими технологіями. На борт піднімається з особливим настроєм і радо допомагає команді в підготовці літака, для нього це свого роду ритуал.

Фотоподорож по аеропорту

З неприхованим задоволенням він розповідає про останні роки роботи - період активного розвитку аеропорту. Кожного дня зустрічати і провожати літаки та пасажирів в дорогу - це значно цікавіше ніж сидіти сам на сам з пустими стінами, а такий період теж був значним.

Фотоподорож по аеропорту

Все ожило і почався період розвитку із заходом в Херсон авіакомпанії - Turkish Airlines, 15 жовтня 2014 року. Станом на сьогоднішній день рейси Херсон - Стамбул та Стамбул - Херсон, вібуваються кожного дня.

Мені було цікаво пересвідчитися в заповненості рейсу і вона таки співпадає з офіційними даними - за 80%.

Фотоподорож по аеропорту

Загалом було цікаво подивитися на сам аеропорт Херсону та на те, як там організована робота. Зустрічав він нас так:

Фотоподорож по аеропорту

Дається в знаки законсервованість приміщення, але і видно те, що зараз активно ведуться роботи і все тільки розвивається.

Фотоподорож по аеропорту

Всередині все виглядає так:

Фотоподорож по аеропорту

Ось якраз підійшли пасажири на рейс:

Фотоподорож по аеропорту

Мені сподобався логотип аеропорту, неочікувано крутий

Фотоподорож по аеропорту

Скажу чесно, на WI-FI я там особливо не розраховував, але він був і що особливо порадувало без жодних вікон авторизації притаманних в таких місцях.

Це вже внутрішня сторона, дорогою безпосередньо до літака

Фотоподорож по аеропорту

Тут же я і зустрів за роботою Анатолія Олексійовича, про якого писав

Фотоподорож по аеропорту

Зараз в херсонському аеропорту працює порядка 140 чоловік, такі люди, як дядя Толя знову займаються улюбленою справою, в якій вони професіонали!"

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов