Кримським випускникам продовжили реєстрацію на ЗНО майже на 2 місяці

Випускники з Криму мають змогу подавати заяви на додаткову сесію ЗНО до 20 травня 2016 року. Раніше кінцевим терміном реєстрації було 19 березня. Змінити дату прийому заяв вирішило керівництво Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти, повідомляється на сайті Херсонської міської ради.

“Порядок реєстрації затверджений наказом МОН №1278. Він регламентує всі особливості і подачу документів, які стосуються дітей з тимчасово окупованих територій. Як і для всіх інших випускників України, для того, щоб стати студентами ВНЗ, вони повинні мати документ, який підтверджує їх статус — що вони здобули повну загальну середню освіту”, — прокоментував директор Центру Максим Кирпенко.

Так, як документи видані на окупованій території Україна не визнає, кримським випускникам пропонують отримати екстерном атестат про закінчення школи на материку.

“Якщо ми говоримо про випускників попередніх років, то тут трохи легша ситуація. Якщо у них є паспорт і атестат українського зразка, то механізм реєстрації дещо простіший. Вони заходять на сайт регіонального Центру, створюють реєстраційну картку, заповнюють, клеять фотографії та відправляють до найближчого відділення регіонального центру разом з ксерокопією паспорта та атестата.

Звичайно, там не працює “Укрпошта”, але до нас приходять документи різними кур’єрськими службами, які там діють”, - відзначає керівництво Центру.

Додаткова сесія ЗНО 2016 триватиме з 14 червня по 4 липня.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов