Португалія, Польща, Україна — Херсонський облмуздрамтеатр підкорює глядачів (фото)

27 березня у Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Куліша відбулася прес-конференція, під час якої обговорили останні гастролі херсонських акторів.

Херсонський облмуздрамтеатр підкорює глядачів не тільки в Україні, але й в Португалії та Польщі, про це йшлося на прес-конференції у театрі.

Незабутньою стала поїздка до Португалії, де гра Заслуженої артистки України Лариси Кадирової у моновиставі «Не плачте за мною ніколи» викликала фурор серед закордонних глядачів. Як розповів режисер Сергій Павлюк, 18 квітня делегація з драмтеатру їде з цією моновиставою до Польщі.

Актори справили незабутнє враження і на жителів Чернігова, коли виступали 19 березня на XXIV Міжнародному фестивалі «Слов’янські театральні зустрічі».

Багато позитивних відгуків було про їх візит до Києва – 20 березня у Національному академічному драматичному театрі ім. Івана Франка публіці презентували трагедію «Свіччине весілля».

«Ми приїхали, показали своє мистецтво, довели, що ми – Україна! Що ми – єдині! І тільки в цьому наша сила», - поділився директор театру ім. М. Куліша Олександр Книга.

Окрім творчого потенціалу, театр ім. Куліша презентував Херсонщину, як туристичний край. Представники Департаменту зовнішньоекономічної діяльності, туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації надали буклети про можливості відпочинку та оздоровлення на Херсонщині, їх роздавали глядачам.

Привітали і одного із акторів театру – Сергія Михайловського. Указом Президента України за вагомий особистий внесок у розвиток національної культури і театрального мистецтва, значні творчі здобутки, високу професійну майстерність та з нагоди Міжнародного дня театру Сергію присвоїли почесне звання «Заслужений артист України».

Як розповів Олександр Книга, херсонський театр спільно із луганським готує сумісний проект. З цієї нагоди 1 квітня до нашого міста завітає директор Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру.

Після прес-конференції представників ЗМІ запросили на «Театральну кухню» з нагоди Міжнародного дня театру. Захід пройшов по-особливому – ведучими були директор театру разом із дружиною, а актори зійшли з театральних підмостків і зайняли свої місця поряд із глядачами.

Артисти розповідали смішні історії із життя, співали. Режисер театру Сергій Павлюк нагородив акторів моно вистав Подяками.

Альона Мовчан

Португалія, Польща, Україна — Херсонський облмуздрамтеатр підкорює глядачів (фото) (фото) - фото 1

Португалія, Польща, Україна — Херсонський облмуздрамтеатр підкорює глядачів (фото) (фото) - фото 2

Португалія, Польща, Україна — Херсонський облмуздрамтеатр підкорює глядачів (фото) (фото) - фото 3 Португалія, Польща, Україна — Херсонський облмуздрамтеатр підкорює глядачів (фото) (фото) - фото 3
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Новости по теме

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов