В Україні розпочинається масштабна демобілізація

Відповідно до указу Петра Порошенка 45 тисяч військовослужбовців відправляють в запас.

«Хочу почати з дуже приємної новини для 45 тис військовослужбовців, які за складних умов захищають нашу державу. Йдеться про військовослужбовців четвертої хвилі мобілізації. Я підписав указ про демобілізацію військовослужбовців, призваних на службу указом від 21 липня 2014 року і указом від 14 січня 2015 року», – сказав Порошенко під час засідання РНБО.

Відповідний указ про демобілізацію жодним чином не вплине на високий рівень обороноздатності держави і на зменшення чисельності контингенту, який знаходиться на сході України і в кримському перешийку.

Відзначив також успішність кампанії з підписання договорів з військовими. Наразі вона йде швидше, ніж у попередні періоди. Уже з початку цього року мають підписати контракти з близько 14 тис військовослужбовцями.

Нагадав й про гідне утримання. Солдат отримує грошове забезпечення поза зоною АТО не менше 7 тис грн, а в зоні АТО – 11 тис грн.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
53 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов