Влада спілкується із молоддю

"Вкладайте у свій апгрейд, змінюйтесь кожен день" - такими яскравими образами окреслив свою життєву позицію Мкртич Самвелович Мкртчян, начальник управління комунальної власності Херсонської міської ради, у ході зустрічі із учасниками проекту "Студенти для органів місцевого самоврядування".

Людина розкривається у прямому контакті із нею, тому подібні "круглі столи" є знахідкою для відкриття політичної арени зовсім з іншого боку. У такий час ти не стільки дізнаєшся про вектори роботи влади, скільки засвідчуєшся, що успіх роботи, в першу чергу, залежить від зацікавлення нею. Розгляд своєї праці не як "ярма на шиї", а як нескінченних сходів для самовдосконалення себе та оточуючих - намагався прищепити Мкртич Мкртчян студентам.

На власному досвіді він зібрав до купи основні складові сучасної успішної людини: постійний саморозвиток, який несе у собі збагачення новою інформацією та мовами (бо всі пам'ятають приказку "скільки ти знаєш мов..."), активне та незалежне оточення... А головне - зрікатись стереотипів та не боятись йти проти системи. Першим стереотипом, який нав'язувався роками, є відсутність досвіду у молодих спеціалістів, проте на сьогоднішній день, як довів начальник управління комунальної власності, зникає перед освіченістю та багатогранністю.

Окрім досить особистих тем, Мкртич Самвелович розкрив студентам структуру управління комунальної власності та напрямки роботи, що призвело до активного обговорення інтернами. По закінченню зустрічі студентам було запропоновано обрати цікаву їм галузь у місцевому самоврядуванні та випробувати свої сили у ній.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов