Як стати успішним

Вважають, що успіх приходить до тих, хто рано встає. Ні: успіх приходить до тих, хто встає в хорошому настрої. Саме у такому ключі проходив тренінг від Ганни Синьковської, сертифікованого бізнес-тренера, професійного коуч, спеціально для учасників проекту "Студенти для органів місцевого самоврядування".

Зарядити небаченою енергією, жагою до активного та яскравого життя Ганні Синьковській вдалося під час розкриття теми "Ефективного лідерства". Стати хазяїном свого буття - приваблива перспектива, проте її досягнення можливо за дотриманням певної життєвої позиції. Застосовувати елементи подібного стилю життя учасники почали вже з таких, здавалося б, дрібниць, як: вирахували дохід із перспективою на 5 років, спроектували колесо життя, на якому досягнуть горизонтів своєї мрії і т.д. "У вас все вийде!" - поділилась своїм кредо тренер та переконала у "можливості неможливого".

Через посмішки та дискусії планування успішного буття перейшло від слів до справ: 17 березня Валентин Васильович Сух, голова постійної комісії з питань освіти, спорту, культури, духовності та молоді Херсонської обласної державної адміністрації офіційно вручив студентам посвідчення стажерів виконавчих органів Херсонської міської ради та зробив настанову на подальшу плідну роботу.

"Бути успішним - не заборониш" - однозначно ці слова стали девізом дня, а, можливо (і це найважливіше), - девізом чийогось життя. Нагадаємо ініціатором та організатором проекту є молодіжна організація "Спектр.ЮА".

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов