Як херсонцям роботу шукати

Як за три хвилини на першій співбесіді та ще й без зусиль отримати посаду віце-президента компанії? Звучить фантастично, проте не для Світлани Гульц. Своїми секретами 03 березня у рамках тематичного тренінгу поділилась коуч, психолог та практикуючий юрист із учасниками проекту "Студенти для органів місцевого самоврядування".


"Як знайти роботу після закінчення ВНЗ" - тема, яка є актуальною в усі часи й для всіх; тема, яка не полишає шпальт газет та журналів. Проте почути цінні поради від професіонала безпосередньо - ніщо не замінить. Світлана Гульц невимушено представила інформацію у вигляді відповідних блоків, тим самим розглянувши проблему пошуку роботи з усіх сторін. Студентам були відкриті не тільки таємниці успішної співбесіди, але й "закони ідеального резюме", адже саме з білого аркушу починається знайомство із прийдешнім працівником. Поєднавши теорію із практикою, учасники мали нагоду вже відчути себе на співбесіді та пройти відповідний тест, за яким виявились й майбутні лідери, "миротворці" колективу та креативні кадри.


Час невпинний, а тема, порушена у залі, настільки невичерпна, що учасники із Світланою Гульц дійшли згоди у питанні, щодо ймовірності наступних зустрічей.

Автор
( 0 оценок )
Изложение
( 0 оценок )
Актуальность
( 0 оценок )

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать