Як влада спілкується зі студентами

Про яке повноцінне стажування в органах місцевого самоврядування можна говорити, якщо немає безпосереднього контакту із депутатами? Проект "Студенти для органів місцевого самоврядування" набирає свої оберти та ламає стереотипи: 2 березня відбулася зустріч учасників із заступником міського голови Сергієм Черевко та секретарем міської ради Оленою Урсуленко.
Під прицілами фотокамер студенти не тільки дізнались із перших вуст про роботу виконавчих органів, а й мали нагоду поділитися своїми яскравими враженнями від стажування, зокрема щодо тренінгу у місті Києві, запропонувати перспективні ідеї для облагороджування міста. Олена Урсуленко зазначила про потребу оновлення органів місцевого самоврядування та відкритості депутатів для діалогу з метою спільної конструктивної роботи.
Продуктивним стало завершення зборів, у якому Сергій Черевко дав перше "домашнє завдання" студентам: поміркувати та запропонувати свої варіанти вирішення такої проблеми, як паркування автомобілів на пішохідних зонах вулиці Суворова. Адже саме з таких невеликих, на перший погляд, кроків починається перспективна робота, зосереджена на благоустрої свого міста.

2 марта 2 марта 2
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
110 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов