0552.ua

Перші незаконні мобілки відключать 16 лютого

Абонент, який купив собі "сірий" телефон, може протягом трьох місяців його узаконити, розповіли нам представники мережі мобільних операторів, УДЦР та НКРЗ.

При цьому абонент отримує два попередження про те, що телефон буде вимкнено. "Уточнюю - апарат вимкнений, симкарта діє, приходить СМС, повторне направлення СМС про відключення на випадок, якщо перше не дійшла", - розповів заступник начальника Українського державного центру радіочастот Володимир Кириченко.

"Там вказана конкретна дата відключення, і він автоматом потрапляє в чорний список. А чорний список обслуговує не тільки цей оператор, але і всі інші. Телефон чинний, але в цій мережі - української - не обслуговується ", - зазначив він.

Після отримання інформації, що ваш телефон у сірому списку, він буде працювати ще три місяці. "Вперше список був наданий оператором 16 листопада. Є одне "але" - ми хочемо домогтися утвердження в інстанціях того, як відправити в чорний список крадені телефони. Може й раніше, ніж у лютому, ми будемо отримувати інформацію від МВС про вкрадені телефонах, які будуть відключатися відразу", - зазначив Кириченко.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать