Херсонська ТЕЦ перейшла у власність Нафтогазу

ВАТ "Херсонська ТЕЦ" перейшло у власність НАК "Нафтогаз України".

Як повідомили УНІАН у Державній комісії України з цінних паперів і фондового ринку, 100% (118 млн. 966,248 тис. акцій) Херсонської ТЕЦ, які входили до статутного фонду НАК "Енергетична компанія України", перейшло до НАК "Нафтогаз України".

Як повідомлялося, за даними Херсонської облдержадміністрації, ВАТ «Херсонська ТЕЦ» з початку опалювального сезону 2008-2009 рр. збільшила борги за використаний газ перед постачальниками з 17 млн. грн. до 54 млн. грн. Зрештою, сума досягла 65 млн. грн.

На початок опалювального сезону 2009-2010 рр. сума боргу перед НАК "Нафтогаз України" становила 61 млн. грн. Керівництво ВАТ і мерія Херсона досягли угоди з Мінпаливенерго України з питання реструктуризації боргів ТЕЦ.

Як повідомляв УНІАН, Кабінет міністрів України своєю постановою №1060 від 7 жовтня ц.р. вирішив передати в управління НАК «Нафтогаз України» ВАТ «Дніпродзержинська ТЕЦ», ВАТ «Одеська ТЕЦ», ВАТ «Херсонська ТЕЦ», ВАТ «Харківська ТЕЦ-5».

Крім того, Кабмін також передав в управління НАК «Нафтогаз України» Лисичанську, Зуєвську, Миколаївську, Криворізьку теплоелектроцентралі, а також ТЕЦ «Кримських генеруючих систем».

Довідка УНІАН. У жовтні 2008 року НАК «Нафтогаз України» звернулася до Міністерства палива і енергетики з проханням передати в управління компанії державні теплоелектроцентралі.

На думку фахівців НАК, передача ТЕЦ в управління компанії дозволить безпосередньо перейти до виробництва теплової енергії. Крім того, подібні дії можуть привести до підвищення конкуренції між державними та іншими ТЕЦ. Як зазначили в «Нафтогазі», відповідним досвідом свого часу скористався російський «Газпром», що дало позитивні результати.

Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов