В нашій клініці Ви можете пройти повний комплекс ультразвукового обстеження http://urosvit.com/ultrazvukove-doslidzhennya/ для цього потрібно всього лише подзвонити по телефону та записатися у зручний для вас час на прийом. УЗД це зручний метод обстеження внутрішніх органів та систем, процедура абсолютно безболісна та ефективна. Також абсолютно відсутні будь-які протипоказання тому можна проводити цю процедуру навіть декілька разів на день.

Наша клініка урології яка знаходиться у Львові пропонує вам самі різні послуги по обстеженню вашого організму на обладнанні посліднього покоління. Ця апаратура надає найбільш повну картинку та дозволяє на виявити проблеми з здоров’ям на ранніх етапах розвитку. Ця новітня технологія в сукупності з професійними лікарями надає нашим пацієнтам можливість скористатися рядом :

-          діагностика на вищому рівні яка не потребує оперативного втручання;

-          гарантія безпеки та безболісності процедури від наших професіоналів;

-          при спостереженні вагітності ми використовуємо най новітній метод обстеження щоб з’ясувати як почуває себе дитина та її матір;

-          з допомогою цього методу ми зможемо дізнатися про роботу більшості внутрішніх органів;

-          немало важливим фактором на користь нашої клініки також можна вважати відносну невисокі ціни якщо порівнювати їх з іншими методами дослідження.

Вся процедура займає не так багато часу і зовсім проста потрібно просто прийти до кабінету та лягти на кушетку оголити частину тіла для обстеження. Для найкращого отримання результату наноситься спеціальний гель який дозволяє зменшити потрапляння повітря між датчиком та тілом. Під час проведення процедури лікар агрегатом водить по тілу під різним кутом та аналізує зображення на моніторі. При проведенні діагностики серцево – судинної системи ви будете чути характерні звуки, це пов’язано зі швидкістю кровоплину.

 

Всі методи обстеження звісно мають свої нюанси, але вам потрібно пам’ятати що в нашій клініці працюють висококваліфіковані лікарі з багатим досвідом роботи в цій сфері, тому у нас ви в надійних руках. Наші лікарі постійно проходять курси підвищення кваліфікації та тренінги які дають можливість надавати послуги більш якісно. Кожен день в цій сфері з’являються нові методи та технології тому дуже важливо завжди тримати руку на пульсі подій.