Сумка для багатьох жінок не просто функціональний елемент гардеробу, а й важлива деталь іміджу, тому ідеальна повсякденна сумка повинна бути не тільки зручною, але і стильною, яка добре доповнює образ.

У різних жінок різне ставлення до сумок, хтось до них абсолютно байдужий і головними критерієм при виборі є зручність і практичність, а хтось навпаки жити не може без сотні сумочок на будь-який випадок життя.

Для тих, хто прагне створити функціональний гардероб, а не просто оточити себе купою речей, актуальним є питання: яку сумку вибрати на кожен день і скільки взагалі їх повинно бути у леді для комфортного існування. Відповідь, яку пропонує магазин https://sara.com.ua/sumki/ginochi-sumki/, проста - хоч греблю гати, але повинні виконуватись умови:

  • Всі вони повинні бути потрібними і використовуваними;
  • Купувати безліч сумок «під настрій» розумно тільки тоді, коли є як мінімум одна універсальна, базова сумка.


А інакше виходить, що шафа тріскається, а надіти нічого - сумок ціла купа, а до наряду нічого не підходить.

ЩО ТАКЕ БАЗОВА СУМКА?

Це універсальна річ, яка буде зручна і доречна практично в будь-якій ситуації і з будь-яким чином. Іншими словами, при необхідності вона одна може замінити всі інші. Саме тому це найголовніша і найважливіша сумка в гардеробі.

ЯКОГО КОЛЬОРУ ВИБРАТИ СУМКУ НА КОЖЕН ДЕНЬ?

Часто можна зустріти думку, що універсальний колір для сумки - це чорний (наприклад, такої думки дотримується стиліст Роман Мідний), або що в гардеробі їх повинно бути мінімум дві: чорна для зими і біла для літа. Насправді, чорний не є універсальним кольором, тому що він дуже яскравий і активний, також абсолютно очевидно, що до одягу в світлих тонах чорна сумка зовсім не підходить. Білий - також не самий ідеальний варіант, він не завжди підійде навіть для літа.

З усього вище сказаного можна зробити наступний висновок: базова сумка повинна бути нейтрального відтінку, тоді вона буде підходити до будь-якого одягу і будь-якого часу року.

Найбільш очевидні приклади нейтральних кольорів:

  • бежевий
  • сірий


Також це можуть бути і інші приглушені відтінки, але там уже треба дивитися по ситуації.

ЯКОГО РОЗМІРУ ПОВИННА БУТИ СУМКА НА КОЖЕН ДЕНЬ?

Тут відповідь досить однозначна - базова модель повинна бути середнього розміру щодо габаритів своєї власниці. Це означає, що для великих дівчат «середня сумка», буде більша, ніж для мініатюрних. Ця рекомендація ґрунтується на законах сприйняття: на тлі маленького велике виглядає ще більше і навпаки, тобто мініатюрна дівчина з великою сумкою буде виглядати як гномик з мішком, а дама з пишними формами на тлі маленької сумочки буде здаватися величезною.

Також в якості моделей на кожен день не рекомендується вибирати дуже місткі, тому що це виглядає не дуже жіночно, а ще постійно існує спокуса запхати в неї кілограм картоплі з магазину.