Красиві, доглянуті руки входять до переліку складових успішного іміджу кожної леді. Та й самим жінкам приємно дивитися на гладку шкіру, рівні, прикрашені декором нігті, на яких і ювелірні прикраси виглядають по-особливому, елегантно.

Що є запорукою сили нігтів?

Прозорі пластинки регулярно ростуть, тому вони повинні отримувати харчування для подальшого розвитку. Ті, хто не згоден з цим твердженням, вважаючи нігті повністю відмерлими клітинами, спробуйте місяць харчуватися одноманітною їжею. Ви відразу побачите негативні зміни в стані шкіри, волосся, нігтів. Можливо погіршення стану внутрішніх органів, яке може спровокувати посилення застарілих або прихованих до часу захворювань.
У складі нігтів основним компонентом є білковий кератин. Для гарного росту потрібні вітаміни A, B, C, E, D і мінерали: йод, сірка, залізо, цинк, кальцій. Захисні покриття забезпечать збереження від механічних і хімічних ушкоджень. На таких нігтях і гігієнічний манікюр виглядає чудово.

Здорові та сильні нігті

Нігті отримують харчування двома способами: внутрішнім (з їжі) і зовнішнім (використання косметологічних засобів).
1. Збалансоване харчування з великою кількістю зелених овочів і фруктів дасть найкраще підживлення нігтям. Не нехтуйте свіжими прянощами (кропом, кінзою, петрушкою, селерою). Навіть звичайна кропива, вирощена в чистому місці, подалі від доріг і шкідливих викидів, дає організму кальцій, марганець, магній, вітаміни А, К. Також вона здатна вирівняти колір пластин і зміцнити їх.
2. У міжсезоння приймайте комплексні полівітаміни. Кремній забезпечить еластичність, кальцій - міцність, сірка позбавить від потенційних запалень, йод допоможе зростанню нігтів. Дуже багато корисних для організму складових знаходиться в пророщених зернах пшениці.
3. Використовуйте відвари трав, аптечні масляні засоби і крему для зміцнення нігтів, пом'якшення шкіри рук.
4. Виконуйте домашню роботу, пов'язану з чищенням і миттям поверхонь, надягайте тонкі гумові рукавички. Це вбереже руки від попадання лужних і кислотних елементів, що знаходяться в засобах побутової хімії. Тривале знаходження в воді також несприятливо для нігтів, тому змащуйте руки поживними кремами.
5. Не використовуйте нігті як інструмент для відкривання кришок, докручування шурупів, механічного очищення поверхонь від плям.
6. Підпилювання нігтів робіть в одному напрямку. Використовуйте різні пилочки і бафи, кожен - по своєму призначенню. Відмовтеся від застосування металевих інструментів (крім ножиць і щипчиків).
Виконуючи нескладні рекомендації, ви завжди зможете пишатися своїми нігтиками. Хороший манікюр з декоративним покриттям лаком дасть можливість не соромитися своїх рук за будь-яких життєвих обставин.


Більше новин в Блозі За кермом