Туфлі — це один з найважливіших жіночих аксесуарів, поряд з дамською сумочкою, звичайно. Як би стильно і красиво ви не одяглися, дешеві, зношені або невідповідні туфлі нівелюють весь ефект від вашого зовнішнього вигляду. Правильно обрати туфлі – це ціле мистецтво, але не тільки в плані краси і стилю, але і стосовно здоров'я наших власних ніжок.

Отже, звернемо увагу на те, як форма і стиль взуття впливають на ваш зовнішній вигляд. Всі говорять про те, як правильно одягати, щоб приховати або підкреслити недоліки фігури, але мало хто згадує про те, що туфлі можуть зробити це не гірше, а може і краще одягу. Важкі і громіздкі на вигляд туфлі передадуть вам свою масивність, зробивши образ важким. Нижня частина вашого тіла автоматично набуде вагу в очах оточуючих, а тіло буде виглядати коротше.

Якщо хочете виглядати вище, надягайте туфлі на високих тонких підборах або шпильках. Таке взуття візуально подовжує зріст.

Босоніжки на платформі відмінно поєднуються з брюками або довгою спідницею. Однак, варто носити їх обережно у поєднанні з короткою спідницею і повними або дуже худими ногами. У першому випадку повнота ніг стане очевидною, а в другому ноги будуть виглядати як палиці.

В цілому, звертайте увагу на тканину одягу і ваш загальний образ. Якщо на вас легкий сарафан, то і туфлі повинні бути легкі. Якщо ж ви наділи твідовий костюм, то тут потрібне взуття більш масивна і важка.

Кажуть, що біле і чорне під все підходить, але не там, де справа стосується взуття. Відмовтеся від білих туфельок, якщо, звичайно, ви не медпрацівник або не носіть постійно одяг з білим краєм або облямівкою. Окремо існуючі на вас білі туфлі візуально збільшать розмір вашої ноги і привернуть увагу до кісточок.

Загальне правило: туфлі повинні бути не світліше, а темніші тони одягу. При цьому чорні туфлі в поєднанні зі світлим одягом виглядають важкувато і не гармонійно. Краще замість них надіти кремові, жовті, темно-сірі, світло-коричневі, а також туфлі кольору бронзи або олова. Білий колір припустимо в легких літніх повсякденних босоніжках або кросівках.

Якщо у вас є пара незвичайного або екстравагантного взуття яскравого кольору, незвичайної забарвлення під звірині шкури або з красивими оригінальними візерунками, підберіть шарф, схожий малюнком на ці туфлі, інакше перехожі запам'ятають з усього вашого вигляду тільки туфлі. А ось шарф в тон зробить ваш образ завершеним і приверне увагу до особи.