Сучасні технології зведення багатоповерхових будівель дозволяють використовувати різні матеріали та техніки будівництва. Основні види таких забудов можна розділити на три частини: цегляні, монолітні та панельні.

Будинки із цегли мають далеку історії, будувалися вони ще з давніх часів. Цегла має властивості, що дозволяють зводити надійні стіни. Раніше цеглу використовували навіть для будівництва замків та садибних комплексів. Зараз також будівництво із застосуванням цегли зустрічається не так часто, якщо порівняти з двома іншими видами.

Технологія використання такого матеріалу потребує значних затрат часу та є досить трудомістким процесом, що значно впливає на вартість такого житла. Та безспірною перевагами цього матеріалу залишаються:

  • висока надійність;
  • міцність конструкцій;
  • чудові показники тепло збереження у будинках;
  • зовнішня привабливість забудов.

Використовуючи у своїх роботі різні види існуючих матеріалів, забудовник Фундамент досягає високих показників надійності, якості та естетичності своїх проектів. Владе поєднання сучасних технологій із перевагами матеріалів, що використовуються дозволяють створювати житло, що відповідає вимогам часу.

Другий тип матеріалу з’явився у сфері будівництва та отримав швидке розповсюдження у середині минулого століття. Саме тоді технологія панельного будування набула неабияких темпів росту та популярності. Свого чащу ця технологія дозволила вирішити проблему з житлом.

Панельні будинку збудовані у ті часи не відрізняються хорошим збереженням тепла, шви між панелями не мають достатньої герметичності. Це дозволяє вільно виходити теплу з квартир. Також ці будинки мають стандартне планування квартир.

Така ситуація обумовлена тим, що квартири зводилися із готових панельних частин і це не давало можливості передбачити кімнати нестандартних розмірів та форми. Можливості сучасних будівельних технологій дозволяють зробити краще утеплення швів між панелями, що зберігає тепло в квартирах. Також відносно невелика вартість такого житла робить його привабливим для покупців.

Великими темпами зараз розвивається монолітне будівництво. В такий спобіг житло зводиться досить швидко, а також дає можливість створювати кімнати різних розмірів та форм. Такий варіант будівництва дає можливість втілення нестандартних архітектурних рішень у поєднанні з швидкими темпами виконання робіт.