Гори дарують море вражень

Відпочинок в Карпатах можна умовно поділити на кілька видів:

1. Подорожі пішки. Це не тільки корисно, а й цікаво. Бо не все можна побачити через вікно автомобіля. А відчуття свободи і могутності, яке ви відчуєте, коли підніметеся у гори – не порівняти ні з чим.

2. Велоподорож. Якщо ви подорожуєте з велосипедом, то не варто лякатися крутих гірських підйомів. Є спеціально розроблені тури, які включають у себе стрімкі спуски і підйоми, але разом із тим – цілком безпечні, якщо дотримуватися певних правил безпеки. У більшості випадків такі тури здійснюються разом з інструктором.

3. Музейні екскурсії. Саме таким чином можна глибше пізнати і вивчити історію Карпат, Гуцульщини, закохатися в її звичаї і традиції. На Гуцульщині є безліч колоритних музеїв – побуту, музичних інструментів, одягу і вишивок. А готелі в Карпатах пропонують послугу трансфертів різними екскурсійними маршрутами. Детальніше про гірський відпочинок в Карпатах – на сайті http://ozerovita.com/ua/vidpochinok-v-karpatah/.

8. Риболовля – для тих, хто надає перевагу спокійному відпочинку. Велика кількість рибних господарств у горах знаходить все більше прихильників. Тут можна не тільки зловити рибу, а й приготувати її на вогні. Таке тихе полювання дарує відчуття спокою та умиротворення.

Гострі відчуття на воді, землі та в небі

Якщо ви відносите себе до туристів-естремалів, то напевно вам будуть цікаві:

  • альпінізм. Спробуйте підкорити Карпатські вершини, це не тільки море емоцій, а й можливість випробувати свої сили та міць. Скелелазіння може бути лише частиною захоплюючого туру, який пропонують туристам;
  • рафтинг. Сплав гірськими річками щороку здійснюють все більше охочих. Такий тур може тривати до чотирьох днів із ночівлями в наметах, але все залежить від бурхливості річки;
  • парашутний спорт – для тих, хто вже відчув адреналін на землі і воді та хоче піднятися в небо. Найкраще пора для цього – літо.
  • спелеотур для тих, хто відчуває себе відкривачами підземних богатств. Велика кількість печер в Карпатах сприяє різноманітному вибору. Обов’язковою у випадку відвідування печер є присутність інструктора;
  • верхова їзда для дорослих та дітей. Якщо ви хочете прогулятися в гори, але пішки йти далековато, то можна скористатися конем. Породисті карпатські коні вже знають гірські маршрути, а господар, який знаходиться поруч всю дорогу, дозволяє відпочиваючому розслабитися і насолоджуватися навколишньою красою.

А ще можна обрати свій особливий вид відпочинку – поєднання різноманітних занят. Якщо шукаєте готелі в Карпатах, на сайті http://ozerovita.com/ua/gotel-v-karpatah/ можна дізнатися, як зробити відпочинок гармонійним та цікавим.