Ресторани Львів день народження, а саме Park. Art of Rest – краща локація для організації такої події. День народження – особливе свято, коли життя робить ще один поворот і переходить на інший рівень, до іншого етапу. Його святкування набуває різних форматів та часто передбачає:

  • спілкування з рідними й друзями;
  • частування та подарунки;
  • торт зі свічками та квіти.

Звісно, цю подію можна відсвяткувати і вдома, та часто, щоб порадувати іменинників влаштовують розкішні бенкети та вечірки, або ж навіть романтичні вечері. День народження святкують у різних країнах і, особливості святкування відображають їхні традиції та культурні цінності, історію та вірування. Як саме святкують дні народження за межами нашої держави?

Китай та Японія

Китайці не вважають це свято надто важливим, на відміну від Нового року. День народження вони святкують дуже скромно. В такий день іменинник готує особливу страву, якою пригощає рідних та близьких. Цікаво, що святкування має здійснюватися в гармонії з циклами природи, наприклад, тоді, коли на небо сходить новий місяць.

Для японців, навпаки, день народження є важливою подією. Святкують її вдома чи в ресторані. Подарунки для іменинника загортають у спеціальну тканину. В цей день обов’язково варто з’їсти кекс, що має посередині паличку. Він є символом довголіття.

Америка

В Сполучених Штатах дитячі дні народження наповнені сміхом та веселощами. Діти граються, їдять торти та солодощі, отримують подарунки. Дорослим же подобаються вечірки з друзями, втім, їх з успіхом може замінити вечеря в ресторані чи подорож до іншого міста.

В Америці на день народження прийнято подавати торт, на якому написаний вік та ім’я іменинника. Рідні та друзі приносять йому подарунки в паперовій упаковці. А ще вони люблять відправляти вітальні листівки через WhatsApp.

Великобританія

Щоб привітати іменинника, влаштовують веселу вечірку з різноманітними іграми та розвагами. Що ж до меню, то там часто присутні тістечка з кремом чи кекси. Британці вітають один одного листівками – паперовими чи електронними.

Що цікаво, в свій день народження іменинник може відмовитися від подарунків, але попросити в кожного, хто хоче його привітати, надати кошти на благодійність. Британці жертвують гроші на дослідження чи в фонд підтримки хворих. В свій день народження вони часто роблять щось значуще для суспільства.

Індія

День народження в Індії – важлива подія. Щоб відзначити її яскраво, люди прикрашають будинки квітами та різнокольоровими свічками. Гості приносять цукерки, які роздають дітям та близьким. Дорослі часто вітають один одного, вручаючи прикраси чи одяг.

В багатьох індійських регіонах заведено святкувати день народження немовлят одразу після їхнього народження. Що цікаво, та свято для хлопчиків є більш урочистим, ніж для дівчаток.

Мексика

Мексиканський день народження – голосний та веселий. Його святкують не лише вдома або в ресторані, можуть і на вулиці. Обов’язковим елементом для свята є піньята. Це фігура з пап’є-маше, яку наповнюють подарунками та цукерками. Її підвішують на мотузку, а потім б’ють по ній палками до того моменту, доки фігурка не розірветься і її вміст не випаде на землю. Нерідко на святкування запрошують музикантів, які грають та співають.

Німеччина

Таку подію, як день народження, заведено святкувати в сімейному чи дружньому колі. На святі обов’язково має бути торт – великий, багатошаровий, зі свічками, кількість яких відповідає віку іменинника. Дорослі отримують торт з алкоголем чи іншим напоєм. На стіл подаються ковбаси, хліб та сир, мариновані огірки, салати з картоплі.

На початку свята родичі та друзі вітають іменинника повідомленнями. Окрім цього вони дарують корисні подарунки. Також це можуть бути смішні чи несподівані предмети, речі для хобі. В кожній країні святкування дня народження має певну специфіку. Проте, такі події завжди об’єднують людей.