Поломка транспортного засобу далеко не єдина причина, по якій вам може знадобитися евакуатор. Не бажаючи чекати професійної допомоги, деякі автолюбителі пробують вирішити питання своїми силами, звертаються до інших водіїв на дорозі, видзвонює знайомих і друзів, загалом-то, не просто відволікають людей від їх власних турбот, але і багато в чому дратують.

Навіщо ж вислуховувати праведний гнів з боку відірваного від роботи, якщо можна вдатися до зручної і спеціалізованої допомоги професіоналів і викликати евакуатор у Львові за допомогою онлайн-сервісу http://evakuator.lviv.ua/. Більш того, неправильна транспортування вашої машини до стоянки або автомайстерні може тільки погіршити стан справ і викликати ланцюжок нових несправностей. Скупий платить двічі, як говориться.

Причини виклику евакуатора дуже багато, нехтувати сервісом не варто, багатьох незручностей можна уникнути.

Крім поломок другим за популярністю запитом на виклик евакуатора є сталася ДТП, коли потрібна допомога, щоб доставити машину в автосервіс. І навіть якщо вам здається, що автомобіль в принципі не отримав серйозних ушкоджень і ви можете доїхати своїм ходом до майстерні, не треба спокушати долю, оскільки визначити реальний масштаб несправностей та можливості експлуатації транспортного засобу після аварії може тільки фахівець. До речі, самостійно переміщення машини після ДТП зводить до мінімуму можливість виплати компенсації від страхової компанії, оскільки одним із важливих вимог страховиків є пред'явлення транспортного засобу саме в тому стані, в якому воно перебувало відразу після скоєння аварії. Зателефонувавши в евакуаційну службу відразу після ДТП і зафіксувавши всі наявні пошкодження на місці, ви збільшуєте свої шанси отримати компенсаційну виплату в повному обсязі.

Евакуатор може стати незамінним помічником, якщо ваш залізний кінь банально застряг у багнюці або заметі. Не завжди наявні в арсеналі засоби, наприклад, лебідка, здатні впоратися з проблемою, більше того, можна пошкодити важливі вузли, а це лише додасть витрат на ремонт, у будь-якому разі, виклик евакуатора обійдеться набагато дешевше. Не менш затребувані послуги евакуаційних служб при купівлі нового автомобіля з салону, коли на ньому немає номерних знаків та не оформлені реєстраційні документи. Евакуатор без зайвого клопоту доставить ваше нове придбання до пункту реєстрації.