При виникненні проблем з законом, нерідко доводиться звертатися за допомогою юристів. Як правило, найбільш кваліфіковану допомогу може надати лише адвокат. 

Як знайти та обрати професійного і досвідченого захисника?

Обираючи адвоката, необхідно керуватись деякими правилами. Визначемо найголовніші. Не варто погоджуйтися на захисника, якого  пропонують дізнавачі або слідчі. Цьому «юристу» немає сенсу відстоювати сторону клієнта, адже прибутку він за це не отримає, навіть навпаки, якщо виграє справу, то може позбутися затишного місця.

Не потрібно обирати безкоштовного захисника, скористуйтеся послугами, що пропонують адвокати Львів, ціни приємно вразять. Вартість послуг визначається ринком. Програвши процес, особливо кримінального, вам буде дуже складно змінити вирок або рішення суду в кращу сторону.

У компанії «Хелем» клієнт обере адвоката вузького профілю.
Не варто сподіватися на широкопрофільних фахівців. Практика показує, що такі юристи не завжди бувають кваліфікованими. Це пов'язано з тим, що закони, цивільний і кримінальний кодекс часто оновлюються, все запам'ятати буває дуже складно. 

УЛьвові зараз досить багато юридичних контор, тому знайти хорошого фахівця не так важко. Якщо ваш захисник заявляє, що може все і відразу, то ви повинні розуміти, що він тільки формально буде виконувати свої зобов'язання щодо захисту.

Не варто купуватися на популярність захисника. Багато хто думає, що самі відомі юристи  легко зможуть вирішити виниклі проблеми. Але для суду це не має значення. 

 Не перебільшуйте значення освіти. У адвоката можуть бути різні дипломи і титули, але краще, якщо він закінчив некомерційне денне відділення державного вишу. Це дає юристу більш якісну підготовку, ніж інші форми навчання.  Клієнту насамперед треба переконайтися в грамотності захисника його інтересів.
Вибраний вами фахівець повинен вміти правильно ставити свою промову, безпомилково складати договір. 

Нема нічого страшного, якщо ви запитаєте фахівця про виграні справи.
Якщо в цій можливості вам відмовлять, то  сміливо шукайте іншого захисника. 
Якщо обраний адвокат відразу починає гарантувати успіх у суді, зверніться до іншого юриста. Успіх у суді не може заздалегідь гарантувати навіть найкращий у світі фахівець.

Багато залежить від судової практики, доказів, які будуть представлені процесуальними супротивникам.Обраний фахівець повинен бути зацікавлений у перемозі по вашій справі.Велике значення має досвід роботи.Якщо адвокат нещодавно почав практикувати, то вартість його послуг буде нижче, ніж у визнаного професіонала, ризик помилитися в роботі у нього буде вище.