Кукурудза, соняшник, соя – що саме об'єднує ці культури? По-перше, високі об'єми вирощування у всьому світі, адже вказані рослини мають велику цінність не лише у якості харчових, а і у якості технічних культур. По-друге, вони вирізняються тим, що приносять непогані прибутки сільгоспвиробникам. По-третє, для того, щоб отримати високі урожаї і кукурудзи, і сої, і соняшника, необхідно регулярно контролювати стан посівних площ на присутність смітної рослинності. Бур'яни становлять велику загрозу для даних культур, а особливо на ранніх етапах розвитку, коли вони не можуть на рівних конкурувати із небажаною рослинністю за життєво необхідні ресурси – сонце, вологу, мінерали, поживні речовини тощо.

Як захистити культури від забур'яненості?

Звичайно, на сьогоднішній день найбільш дієвим та результативним способом знищення смітних рослин є використання гербіцидів. Чи існує агрохімія, яка б підходила для захисту відразу трьох цінних культур – сої, кукурудзи та соняшника? Відповідь на це питання теж є, і його дає вітчизняний виробник, створивши високоякісний та високоефективний препарат Грінфорт АХ 900. Вказаний гербіцид є аналогом іноземного засобу, більш відомого – Харнес. Проте, на відміну від нього, Грінфорт АХ 900 не лише здатен вирішити проблему із смітною рослинністю, а саме – однорічними злаковими та дводольними, а й допоможе українським аграріям суттєво зекономити, тому що коштує значно дешевше свого закордонного аналогу.

В основі препарату – відома діюча речовина ацетохлор, яка володіє чималим списком позитивних якостей. Так, наприклад, ацетохлор знищує проростаюче насіння бур'янів, допомагаючи молодим пагонам культур розвиватись на чистих та незасмічених площах.

Переваги Грінфорт АХ 900

  • Контролює навіть ті види бур'янів, від яких важко позбутись механічним способом знищення.
  • Допомагає отримати високі урожаї культур.
  • Відноситься до економічно вигідних препаратів, адже заощаджує кошти сільгоспвиробників на паливно-мастильні матеріали, на оплату праці та на придбання інших гербіцидів.
  • Завдяки застосуванню Грінфорт АХ 900, аграрії не будуть втрачати час та сили на боротьбу із небажаною рослинністю весною, коли кожен день відіграє величезну роль.
  • Допомагає зберегти вологість ґрунту, не впливає негативно на родючі шари посівних площ.
  • Захищає культури досить тривалий час – до 2-х місяців.
  • Цілком безпечний для навколишнього середовища.

Не несе загрози наступним культурам у сівозміні.