Сьогодні реформу публічних закупівель і ProZorro вже визнали у світі як ефективну. Реформа, яка передбачає використання державних закупівель в якості інструменту для реалізації економічних цілей. ДЕРЖЗАКУПІВЛІ.ОНЛАЙН представительсво в г. Херсон є офіційним учасником реформи державних закупівель.

Визначення державного замовлення і заходи закупівель:

а) публічна - це форма здійснення закупок через адміністративні органи (угода, укладена між замовником і виконавцем, предметом якого є послуги, товари або будівельні роботи оплачені повністю або частково за рахунок державних коштів)

б) визначення вартості закупівлі.

Серед процедур (за способом ведення) виділяється:

– відкриті торги – приймають участь усі учасники;

– двоступеневі торги – проводяться у два етапи;

– переговорна процедура закупівлі – виняткова процедура, після якої йде підписання договору;

– попередня кваліфікація учасників – обирається при складності визначення предмету закупівлі;

– запит про ціну – обирається при складності визначення ринкової ціни;

Визначення замовника. Замовник - це організація, яка зобов'язана застосовувати закон державних закупівель при укладенні публічного договору, тобто організує процес державної закупівлі товарів послуг чи робіт, та дотримуються цього закону.

Збільшується кількість правопорушень в публічних замовленнях, а також високий ступінь формалізації процедури призводить до того, що зацікавлені сторони повинні ретельно аналізувати вжиті дії, з юридичної точки зору. Метою багатьох юридичних компаній є підтримка замовників та виконавців шляхом мінімізації правових ризиків в рамках процедур державних закупівель. Допомога включає в себе юридичні консультації в рамках всього процесу закупки.

Підтримка виконавців. Комплексна перевірка специфікації суттєвих умов замовлення та договорів про надання державних закупівель під кутом потенційних юридичних ризиків. Підтримка виконавців у підготовці документації пропозиції, а також у підтримці повній відповідності з вимогами документації формальної поведінки та своєчасності вжитих дій.

Підтримка замовника. Складання комплексних відгуків, показують можливі тендерні процедури з обговоренням їх переваг і недоліків, а також рекомендації вибору процедури, яка краще всього відповідає вимогам Клієнта. Мета підготовки, є вказівка на цю процедуру, яка найкраще відображає характер планованої інвестиції з юридичної точки зору.