Якщо так сталося, що вам потрібно поїхати з України, тоді у цьому допоможе програма 50/20 Румунія яка сформована саме для біженців. Отримати більш детальну інформацію можна на сайті, де ви зможете ознайомитися з деталями.

Сьогодні, на жаль, питання евакуації набуло особливої актуальності. Тисячі українців змушені тікати до іншої країни, щоб знайти прихисток та почувати себе у безпеці. Важливо, зробити це правильно та відповідально.

Така програма передбачає зустріч біженців та заселення. Важливо зауважити, що процедура заселення діє за програмою захисту біженців від влади Румунії. Для прийняття такого рішення пропонуємо більш детально ознайомитися з програмою 50+20.

Програма евакуації біженців до Румунії

Якщо ви плануєте евакуацію в Румунію, тоді заздалегідь варто ознайомитися з тим, чого саме очікувати:

  • Програма, про яку йдеться, підтримується Євросоюзом. Власник квартири отримує від держави сімдесят лей за проживання біженця у квартирі. З них 50 лей забирає собі, а 20 віддає на харчування проживаючому;
  • Зазначимо, що дана сума видається не самому біженцю, а власникам житла, не одразу, а тільки через місяць проживання;
  • У тому випадку, коли власник житла не бажає або не хоче забезпечити харчування біженцю, тоді він повинне видавати ті 20 лей біженцю, щоб той мав змогу забезпечити собі харчування самостійно;
  • Може статися таким чином, що біженець проживає у квартирі, яка не може бути оплачена за допомогою 70 лей. Тоді власник може запропонувати наступне: не платити біженцю 20 лей на день, але тоді ви отримуєте набагато комфортніші умови проживання;
  • · Якщо біженець проживає в готелі, тоді тут діють правила як і в Болгарії. Тобто надається харчування (сніданки або сніданки та вечері). Виплати при такому проживанні не передбачаються.

Офіційної інформації щодо кінцевих термінів програми наразі немає. Більшість власників надають житло до початку літнього сезону чи до того, як завершиться програма.

Додаткова інформація щодо проживання в Румунії по програмі

Програма переселення біженців до Румунії включає наступні деталі:

  • Сьогодні переселення діє разом із зустріччю та поселенням;
  • Умови поселення передбачає наявність біометричного паспорта. Реєстрація у квартири по українським документам неможлива;
  • Заселення можливе разом з тваринами. Але у хазяїна тварини має бути у наявності депозит від двісті євро.

Якщо бажаєте придбати Одеса-Констанца білет, звертайтеся в нашу компанію. Зробимо все необхідне та допоможемо переселитися до Румунії у якості біженця. Обирайте дату, а все зроблять наші турагенти-професіонали.