Корисні функції смартфонів про які знають не всі

Сучасні портативні гаджети так стрімко увірвались в наше життя, що далеко не всі користувачі встигли ознайомитись з їхніми корисними функціями. Більшість людей використовує смартфони виключно для дзвінків та смс-повідомлень, хоча насправді розумні телефони мають багато корисних опцій.

Які корисні функції має ваш смартфон?

А чи знали ви, що за допомогою смартфону можна не лише телефонувати та написати смс, але й планувати робочий день, сканувати QR-коди чи запускати ігрові автомати від 1 гривні з мобільного. І це ще далеко не весь список корисних функцій, якими наділений сучасний розумний телефон. Ось кілька цікавих мобільних можливостей, про які знають далеко не всі користувачі:

  • копіювання програм одним натисканням за допомогою спеціальних програм (APP Cloner та Parallel Space); 

  • завантаження вмісту YouTube за допомогою Youtube downloader чи TubeM;

  • цифрові ваги дозволяють зважувати на телефоні невеликі предмети;

  • багатовіконний режим робить роботу з декількома вікнами одночасно максимально комфортною та швидкою;

  • безпечний режим роботи смартфону дозволяє відстежувати та видаляти шкідливі програми на телефоні (дана функція є вбудованою);

  • офлайн карти, як можна використовувати без підключення до Інтернету;

  • модуль NFC за допомогою якого можна проводити безготівкові розрахунки в магазинах за допомогою телефону;

  • сканер (при завантаженні спеціальної програми на телефон пристрій може відсканувати будь-який документ.

Крім цього, необмежені можливості у пошуку будь-якої інформації гарантує програма Google Goggles, а підключення смартфону до іншого пристрою стало можливим завдяки функції One-Touch-Go.

Що ще вам потрібно знати про можливості вашого смартфону?

Сучасні смартфони пропонують власникам величезний набір вбудованих опцій, а безліч корисних програм ще більше розширюють його. Портативні гаджети дозволяють нам не тільки спілкуватися між собою та підтримувати зв'язок із родичами за кордоном, але й оплачувати рахунки онлайн, шукати роботу та працювати дистанційно, купувати продукти, одяг, електроніку та інші речі, грати у віртуальні ігри та азартні розваги, здійснювати банківські розрахунки тощо. Завдяки цьому традиційні ПК і навіть ноутбуки відійшли на другий план, адже, порівняно з ними смартфони ще й дуже портативні.

Не слід забувати також, що сучасні мобільні телефони дозволяють робити високоякісні фото та знімати відеоролики, у них є вбудований календар для планування робочого дня, калькулятор, блокнот тощо.