Стільці для кафе

У закладі навіть із найсмачнішою кухнею складно перебувати, якщо в ньому не продумано розташування стільців для комфорту відвідувачів. Дізнаємося, які потрібні меблі в кафе та ресторан – яка різниця, що є спільне.

Потрібні характеристики

Незалежно, чи берете ви стільці для ресторану, іншого місця громадського харчування, основне залишається незмінним:

  • Стилістична сумісність – весь інтер'єр повинен гармоніювати та відповідати концепції.
  • Комфортабельність – ліпше перевірити, наскільки зручне сидіння та спинка, враховуйте, відвідувачі бувають різної комплекції – низькі та високі, худі та повненькі.
  • Стійкість – незалежно стоїть стілець одиноко чи ньому хтось сидить переміщаючи центр тяжкості, він має бути нерухомий.
  • Мобільність – особливо це стосується до меблів в кафе – має бути легко переставити, відсунути.
  • Довговічність – у громадському місці знос від експлуатації колосальний – купуйте лише професійні предмети обстановки, готові до навантаження.
  • Простота у догляді – вибирайте немаркі предмети, моделі з гладким не пористим покриттям, що не вбирає, інакше дуже швидко обстановка втратить привабливість.

Необхідні параметри

Для продумування габаритів краще звернутися до цифр:

  • глибина сидінь щонайменше 42-45 см;
  • ширина більша 38 см, для крісла від 45 см, стільці для ресторану трохи ширші – починається на 40-42 см;
  • відстань від стільниці до сидіння – 30 см;
  • для розміщення у барної стійки класичних розмірів (120-150 см) рекомендується висота табурету 75-80 см, тут можливо підлаштуватись – трапляються моделі регулюємі.

У чому різниця?

Меблі в кафе зазвичай купують універсальними, компактними за розмірами.

Ціна – ресторанні гарнітури дорожчі, але за якістю та безпекою потрібно стежити незалежно від того, чи потрібна обстановка в піцерію, кав'ярню чи закусочну.

Матеріал – у кафешці в основному пластикові, ротангові, металеві, доповнені елементами шкірозамінника та тканини, у закладі вищого рівня з дерев'яного масиву, кованої сталі, у поєднанні з оксамитом, велюром, натуральною шкірою.

Стільці для ресторанів більш продумані, габаритні, різноманітні конструктивними рішеннями.

Виробник – ресторатори часто замовляють меблі, виконані за індивідуальним дизайном або іменитою маркою з-за кордону, стежать за світовими тенденціями.

Кількість – меблі в кафе замовляють більше, із запасом на заміну пошкодженої або у разі напливу відвідувачів в обідні або вечірні години, щоб вся компанія змогла розміститися за одним столом.