Якщо вирушити заради інтересу погуляти на один з автомобільних ринків України, картина, яку ви побачите, явно задоволення не принесе. Машини продаються на таких майданчиках відверто за завищеною ціною, в їхньому технічному стані не можна бути впевненим (навіть купуючи в офіційного дилера), комплектація буде не багата, а пробігкосмічний.
Тож наші співвітчизники починають шукати альтернативні варіанти. Так і спадає на думку
купити авто з Америки в Україну, але спочатку здається, що це утопічна ідея, оскільки транспортний засіб коштуватиме великих грошей. Але коли починаєш розбиратися в питанні, все стає далеко не страшно.

Способи купівлі машини із США:

- Шукати самостійно за допомогою автоаукціонів. Подібний варіант менш дорогий, але ризикований. Вам доведеться вибирати машину через фотографії, які, як показує практика, не завжди відповідають дійсності.

- Використовувати посередника. Посередникце людина, яка займається пошуком та покупкою машини замість вас. Такий варіант дуже вигідний, якщо ви не хочете витрачати свій час, тому що спеціаліст уже має свої перевірені сайти, аукціони та людей, через яких можна придбати автомобіль.

Переваги покупки авто з Америки:

- майже нові автомобілі - не пропонуємо для покупки автомобіль з пробігом більше тридцяти-сорока тисяч миль. До вас приїжджає практично нова машина, користуватися якою справді приємно;

- багата комплектація - на американський ринок поставляються транспортні засоби спочатку у більш багатій комплектації, ніж європейський;

- низька ціна - за рахунок дорогого обслуговування машин, особливо після дорожньо-транспортних пригод, ні люди, ні компанії не вкладають гроші в такий ремонт. Вони позбавляються машини. Ви заощадите 30-40% від ціни автомобіля в Україні з урахуванням сплати всіх податків, зборів та повного відновлення;

- гарантія - компанія A_DREAM займається доставкою машини зі США давно та має багато позитивних відгуків в інтернеті. Це стало можливим завдяки поважному ставленню до кожного клієнта. Завдання компанії - знайти, купити та доставити вам надійний та комфортний автомобіль, від поїздок на якому ви будете отримувати задоволення.

Як відбувається покупка

1. Ми обговорюємо бюджет та конкретні марки автомобілів, після чого розпочинаємо участь в аукціонах.
2. В
играємо один із лотів.
3.
Машина доставляється з майданчика аукціону в один з портів США, звідки прямо в контейнері морем.
4.
Ми зустрічаємо транспортний засіб у порту та переправляємо його до вас.
5.
Якщо за домовленістю поновлення на нашій стороні, ми ремонтуємо машину й віддаємо її вам, як нову.

Стати
щасливим власником майже нового автомобіля справді нескладно. Просто повірте гідній компаніїі вже зовсім скоро ви подорожуватимете по дорогах України майже на новій машині!