Є така народна мудрість: усе нове - це забуте старе. В даний час вишиванка знову на піку популярності, як це і було багато століть тому. Наші пращури мали декілька окремих комплектів з вишитими виробами для щоденного та святкового користування. Сучасні варіації вишиванок також відрізняються самобутністю і оригінальністю, чудово доповнюючи гардероб модниці.

Вишиванка - це стиль!

Раніше купували вишиванку виключно до якоїсь події, на урочистості. До прикладу, на хрестини, церковні таїнства та обряди, весілля в українському стилі, випускні вечори та перші дзвоники чи посвяти в студенти тощо. Проте все частіше модниці сучасності стали включати вишитий одяг в повсякдене життя. На сьогоднішній день складно когось здивувати подібним одягом в офісі або навіть на вулиці. Вишиванка залишається унікальною, неповторною та оригінальною річчю, обдаровуючи господиню та оточуючих шаленим обсягом позитиву.

Футболка, туніка або блузка з елементами вишивки - це певне віяння моди, а, крім того, можливість формування неповторного образу, що вирізняється своєю елегантністю. Поруч з цим, жіночі вишиванки https://kram.kr.ua/zinki/ є символом найвищих культурних цінностей. Обґрунтовано це тим, що кожен елемент орнаменту концентрує всю мудрість і величезну силу безсмертного українського роду. Наші пращури та й сучасні люди впевнені, що візерунок сорочки прописує долю своєї володарки. Варто відзначити, що краї одягу прикрашалися для забезпечення охорони жінки від усіляких хвороб чи пристріту https://kram.kr.ua/akcia/.

У числі символів, які знаходять застосування і по сьогодні, необхідно виділити такі:

- квіткові букети, що відрізняються своєю пишністю, - уособлення процвітаючого роду. У минулі часи їх вишивали на вбраннях до весілля та одягу молодих дівчат;
- насичені та красиві ягоди та квіти – символ плодючості, а як наслідок, вони призначалися для продовжувачок роду;
- геометричні орнаменти виступають у вигляді найсильнішого оберегу, якщо вони вишиваються червоно-білими та синьо-білими кольорами.

Підбір вишиванки

Звичайно, для ділової жінки найбільш оптимально підійдуть стримані не масштабні візерунки. Дівчатам варто звернути увагу на привабливі туніки з пишними рукавами. Якщо обирати приталені моделі, то образ набуватиме більше жіночності. Темні тканини додадуть стрункості, а вертикально розміщений орнамент візуально витягує фігуру. Вишиванки на будь-який смак пропонує Крамниця вишитого одягу на сайті https://kram.kr.ua/