Якщо у вас є електромобіль і ви хочете покращити процес зарядки вдома, чи може, ви шукаєте надійне обладнання для офісу чи АЗС, то ви прийшли в потрібне місце! Ми пропонуємо широкий вибір зарядних станцій для електромобілів змінного та постійного струму. Це високоякісне обладнання, яке випускають світові лідери в області зарядки електромобілів.

Зарядна станція для електромобіля купити яку ви можете на нашому сайті, використовується не тільки в приватних будинках, але і в офісах, бізнес-парках, готелях, спортивних об’єктах, торгових центрах, громадських установах, на автостоянках.

Вона підходить як для внутрішнього, так і для зовнішнього використання. Вона також забезпечує сумісність з багатьма моделями електрокарів і має різну потужність зарядки (до 25 кВт). В результаті знайти оптимальне рішення не складає труднощів.

Безпека зарядних станцій для електромобілів

Доступні в нашій пропозиції зарядні станції для електромобілів – це інноваційні пристрої, які оснащені рядом додаткових функцій:

  • можливість швидко зарядити електромобіль,
  • вбудовані інтернет-модеми для дистанційного керування,
  • регулювання електричного струму під час зарядки

 - це лише деякі з доступних варіантів.

Крім того, всі наші зарядні пристрої для електромобілів відповідають суворим стандартам безпеки. Вони також інтуїтивно зрозумілі у використанні. Все це робить зарядку електромобіля легкою та безпечною.

Зарядні станції для електромобілів – легка конструкція та привабливий дизайн

Пропоновані зарядні станції для електромобілів – це легкі пристрої, які можна закріпити як на стіні, так і на майданчику. Їх привабливий дизайн також заслуговує на увагу. Це сучасні пристрої для зарядки електромобілів, які чудово виглядають у будь-якому просторі – будь то приватний чи комерційний. Пропозиція також включає додаткові послуги від проектування до встановлення зарядних станцій для електромобілів.

Використання високоякісних матеріалів та компонентів робить наявні в нашій пропозиції зарядні станції для електромобілів довговічними та стійкими до зовнішніх факторів. В результаті вони є інвестицією на роки.

Кількість зарядних пристроїв для електромобілів постійно збільшується. Якщо темпи розвитку збережуться, то незабаром у нас буде кілька тисяч громадських пунктів зарядки. Також зарядні пристрої відрізняються потужністю, напругою і струмом, що впливає на час зарядки акумулятора і вартість такої послуги.