У тренді різноманітні види верхнього одягу. Тим не менш, багато представниць прекрасної статі віддають перевагу пальтам. Вони надають модному образу елегантності та жіночності. Підібрати оптимальну модель можна для будь-якої фігури.

Що врахувати при купівлі пальта?

Насамперед потрібно визначитися з фасоном. Орієнтуйтесь на свій звичний стиль. Багато хто віддає перевагу одягу спортивного дизайну. З кросівками та джинсами краще поєднується пальто оверсайз. Такі моделі, як і раніше, в тренді. Модницям варто звернути увагу на на пальто оверсайз NINA VLADI – брендом випускається стильний верхній одяг у різних кольорах.

Верхній одяг вільного крою користується особливою популярністю не тільки у жінок, які бажають приховати неідеальну фігуру. Стрункі дівчата теж вибирають стильне пальто оверсайз, щоб підкреслити свою стрункість.

Класичний фасон теж актуальний. Найкраще пальто в такому стилі відмінно комбінується з брюками, ботильйонами. Особливості крою та наявність пояса в комплекті дозволяють візуально підкреслити талію.

Звертайте увагу на нюанси. Можна купити двобортне пальто із двома рядами ґудзиків. Часто його оснащуються масивним коміром, місткими кишенями. Такі моделі зараз в тренді.

Визначтеся з довжиною. Коротке пальто вважається універсальним – добре виглядає на високих та низьких дівчатах. Таку модель можна поєднувати із сукнею, спідницею. Довге пальто варто вибрати при середньому, високому зрості. Підійде воно володаркам пишних форм, оскільки візуально витягує тіло. Найкраще довге пальто виглядає із брюками, черевиками.

Колір теж відбивається на сприйнятті образу. Чорний, сірий надають йому суворості. Пудровий, білий, синій роблять пальто більш неформальним. Беріть до уваги свій кольоротип, забарвлення аксесуарів та взуття.

Матеріал теж впливає на вигляд, але набагато меншою мірою, ніж на практичні властивості. Від нього залежить стійкість до зносу та теплоізоляційні властивості пальта. Як основа повинна використовуватися шерсть. Допускається невелике включення інших матеріалів – в ідеалі до 10%. Гарні варіанти:

  • твід — вовна поєднується з невеликою кількістю синтетики для підвищення зносостійкості;
  • букле — вовняна основа доповнюється коттоном, виходить візерункова та м'яка фактура;
  • драп — тепле вовняне полотно.

Підібрати оптимальне пальто для зими вам допоможуть консультанти інтернет-магазину Paletot. На сайті представлений широкий вибір теплого верхнього одягу.