Суші - це традиційна японська страва, що складається з рису в поєднанні з рибою та морепродуктами та овочами найвищої якості. Завдяки своєму смаку, здоровим натуральним інгредієнтам, страва набула неймовірної популярності, в тому числі в Україні. Скоштувати суші у Житомирі можно у ресторані «Smaki-Maki», який запрошує всіх любителів традиційної японської кухні. Вас чекають смачні суші у різноманітності видів. Їх можно також замовити з доставкою додому. На сайті можна ознайомитися з меню і вибрати оптимальний варіант. Пропозиція включає мережі від дешевих до дорогих:

  • Хосомакі, Філадельфії, Сірні, Темпури.
  • Вегетаріанські Макі, Солодкі.

Найпопулярніші з них:

  • Нігірі - найстаріший вид суші, який найбільше подобається поціновувачам та гурманам. Овальна форма рису зі шматочком васаби поверх нього, наприклад, із сирою рибою, японським омлетом або авокадо. Назва нігірі походить від слова нігіру, що означає вичавлювати, місити.
  • Хосомаки – це невеликі за формою з невеликою кількістю рису та одним інгредієнтом. Найчастіше це різні види риби чи овочів. Назва хосомаки походить від прикметника hosoi, що означає худий. Після розкочування суші-рол розрізають на шість частин.
  • Футомакі – це товсті роли, що складаються щонайменше з чотирьох інгредієнтів – від риби та морепродуктів до свіжих овочів, загорнутих у норі. Назва походить від прикметника futoi, що означає товстий. Це один із найпопулярніших видів суші.
  • Сашими називають - суші без рису. Це шматочки сирої риби з різними начинками, найчастіше з сирими овочами та соєвим соусом. На вибір: лосось, тунець, королівська креветка, олійна риба, палтус, морський лящ чи вугор.

Чому варто скористатися пропозицією ресторану «Smaki-Maki»?

1. У ресторані представлено безліч видів суші. Завдяки різноманітному вибору видів у сеті, є можливість спробувати безліч смаків у шматочках.

2. Можливість замовити доставку на вказану адресу. Оперативність виконання та доставки протягом години та не хвилиною пізніше.

3. Зручне впакування страв дозволяє отримати страву у найкращому своєму вигляді.

4. Приваблива ціна. Акційні пропозиції.

Суші – це легка страва, яку можна замовити як на обід, але також подати як смачну закуску гостям. Все частіше суші замовляють для вечірок та різноманітних громадських заходів. Скористайтеся і ви можливістю скуштувати смачні та корисні страви за найвигіднішою ціною прямо зараз.