Краще гір можуть бути лише гори! Останнім часом все більше людей відкривають для себе такі види активного відпочинку, як екскурсії в гори, трекінг і сходження. Чим відрізняється відпочинок у Закарпатті взимку і влітку? 

Бажаєте відправитися на відпочинок на Закарпатті? У такому разі вам варто ознайомитися з умовами відпочинку у курорті «Воєводино»!

Активний відпочинок у Закарпатті доступний як влітку, так і взимку

Відпочинок в горах влітку - це піші прогулянки, сходження, велотури. Можна сплавлятися по гірських річках, їздити на конях. Зазвичай літній сезон триває з весни по осінь, але десь він зовсім недовгий. 

Взимку туристи їдуть в гори заради гірськолижних схилів. Зима в горах починається в кінці жовтня, а в грудні готові траси для катання на лижах, сноуборді, санках і «ватрушках».

У Закарпатті можна відпочивати в будь-який час. Пам'ятайте, що погода в горах примхлива в будь-який час року. Сонце в горах дуже пекуче і взимку, так що сонцезахисний крем з SPF 50-70 буде в самий раз. І не виходьте на схил без маски - обпалите глаза.

Види відпочинку в горах

На перший погляд може здатися, що гірський туризм дуже складний, вимагає особливої ​​фізичної підготовки і великих фінансових витрат. Однак сьогодні існує багато різних турів в гори, які підійдуть як новачкам, так і досвідченим мандрівникам. Необов'язково відразу ж штурмувати високі гірські вершини. Тим, хто тільки збирається спробувати себе в цьому виді активного відпочинку, можна порекомендувати піші тури. Новий досвід, заряд бадьорості і позитивні емоції вам забезпечені!

Отже, ми з'ясували, що відпочинок в горах може бути різним. До нього відносяться:

  • трекінг і сходження;

  • екскурсії - одноденні (вихідного дня) і багатоденні.

Що таке гірський трекінг? Це вид пішохідного туризму, перехід по гірській пересіченій місцевості. Як правило, це рекреаційний, а не спортивний туризм. Окремі тури можуть пропонувати сходження на якусь гору. Це досить екстремальна подорож, доступна при цьому будь-якій фізично здоровій людині. Не варто боятися таких подорожей, головне - вибрати перевіреного провідника. Професійні гіди, якісне спорядження та оптимальна програма акліматизації зроблять сходження максимально безпечним. 

Навіть багатоденна екскурсія може бути організована з комфортом для туристів: ночівлі проходять в готелях, але кожен день ви відправляєтеся в нову подорож по знаковим гірським маршрутам.