В даний час скандинавський стиль став дуже популярним в нашій країні. Не дивно - це практично і доброзичливо, а вас оточують світлі відтінки та природні добавки. Кухня - як серце будинку, заслуговує на те, щоб бути гарним інтер’єром. Крім того, вона повинна бути практичною, щоб приготування їжі в ній було справжнім задоволенням. Цим вимогам буде відповідати скандинавський стиль, та пропоновані меблі на сайті https://oakshop.com.ua/.

Щоб облаштувати кімнату в одному стилі, потрібно трохи креативу та фантазії. Однак за допомогою кількох підказок ви зможете надати своїй кухні скандинавської атмосфери. Найважливішими є кольори - все в скандинавському стилі характеризується світлими відтінками:

  • підлога,
  • стіни,
  • кухонні меблі.

Для цього використовуються природні елементи, найчастіше зі світлого дерева, що надає приміщенню затишний характер.

Як вибрати кухонні меблі?

У цьому стилі домінує простота - і це те, що мають показати кухонні меблі. У скандинавському стилі використовуються меблі з білого дерева. Ви також можете вибрати світло-сірі кухонні шафи. Що стосується кухонних стільниць, то варто спробувати мармур, що дуже практично на кухні. Однак мармур є більш дорогим матеріалом, і дерев'яні стільниці також будуть чудово працювати.

Якщо вибір кухонних шаф для вас проблематичний, або ви маєте справу з нестандартним інтер’єром, вирішенням стануть кухонні меблі на замовлення. Компанії, що пропонують меблі на замовлення, часто співпрацюють з дизайнерами та архітекторами. Це професійні компанії, які працюють з досвідченими дизайнерами інтер’єрів, завдяки чому вони можуть не тільки створювати кухонні меблі за розміром, але й підтримувати дизайн всієї кухні, щоб все в ній було ідеально підібрано.

Освітлення, стіни та підлога

На кухнях краще працюють кахельні підлоги, завдяки вологості в приміщенні. Якщо ви хочете оформити свою кухню в скандинавському стилі, використовуйте світлу плитку без візерунків. Якщо ви наполягаєте на дерев’яній підлозі - виберіть правильний тип деревини. Що стосується стін, найпростіший спосіб - вибрати білий колір.

Не можна недооцінювати освітлення - як з точки зору стилю, так і практичності. Кухонні стільниці заслуговують окремого освітлення на кухні - там, де ви готуєте страви. Крім того, обідній стіл також повинен бути освітлений. При меншій кухні такого освітлення досить, при більшій - також буде потрібен стельовий світильник.