А. Кучухідзе - голова гемблінговой української асоціації - в ході чергової прес-конференції розповів слухачам про можливі варіанти розвитку грального бізнесу. Він вважає, що українським операторам, незважаючи на вартість витрат, потрібно орієнтуватися на модель, що діє в Британії.

Кучухідзе підкреслює - британські компанії відкриті до діалогу з регулятором і державними органами. Бізнес вони ведуть відкрито, постійно займаються дослідженнями галузі, ступенів впливу азартних ігор на громадян. Поки що для ринку України такий підхід є дикістю, а для Британії - нормальна справа. Британці використовують кілька комунікаційних схем одночасно. Вони успішно комбінують PR і GR технології. Українські оператори зайняті реалізацією виключо маркетингової політики. їх діяльність зводиться до залучення гравців і продажу послуг.

Функціонер відзначає величезну важливість реалізації профільних досліджень, публікації їх результатів. Він каже, що в ролі замовників повинні виступати ринкові суб'єкти. Кучухідзе впевнений, що подібний тип комунікації помітно поліпшить сприйняття грального бізнесу простими громадянами. Не секрет, що багато українців вкрай негативно налаштовані по відношенню до легалізації геблінга. Але голова асоціації впевнений, що це можна поміняти. І найпростіший підхід - використання досвіду британських колег.

Такі кейси дуже важливо і потрібно використовувати в Україні, особливо після послаблень заходів, пов'язаних з коронавірусом. Справа в тому, що майже вся інформація про гральний бізнес має негативний характер. Зміна основ комунікативної норми допомогла б донести до населення максимум достовірних відомостей і поміняти громадський дискурс. Азартна сфера - соціально відповідальний напрямок бізнесу, який надають жителям кращі казино на гривні, на відміну від більшості інших закладів, що працюють з міжнародної ліцензії.

Кучухідзе впевнений - галузь повинна змінити курс, взяти ситуацію в свої руки. В іншому випадку досягти стабільності і гармонії точно не вийде. Це дуже важливі моменти, яким потрібно приділити увагу в найближчому майбутньому.