Юридична компанія надає комплекс професійних послуг у сфері міграційного права на території України! Основною діяльністю нашої компанії є консалтингові послуги у сфері імміграції, працевлаштування іноземних громадян, а також оформлення всіх необхідних документів для їх легального перебування на території України згідно з чинним законодавством України, наприклад таких, як посвідка на тимчасове проживання в україні.

Наші фахівці будуть раді допомогти Вам розібратися в питаннях оформлення виду на проживання, дозволу на працевлаштування, продовження терміну перебування іноземних громадян, запрошення для іноземних громадян, ІПН для іноземних громадян та інших питаннях міграційного права.

Більше інформації про наші послуги ви можете отримати на kirdapartners.com.ua

Наші фахівці нададуть консалтингові послуги по всім питання, дотримуючись чинного законодавства України. Ми забезпечимо ефективне вирішення Вашого питання якісно і в короткі терміни. Індивідуальний підхід до кожного клієнта – це запорука довгострокових і успішних взаємовідносин з нашими клієнтами і партнерами!

Ми працюємо виключно в межах чинного законодавства України, так як ми дбаємо про імідж нашої компанії та наших клієнтів.

Принципи нашої роботи

- Індивідуальний підхід до кожного клієнта

- Конфіденційність

- Ефективність

- Надійність

- Результативність

Використовуючи індивідуальний підхід у наданні консалтингових послуг, допомогти нашим клієнтам і партнерам подолати будь-які труднощі у сфері міграційного права.

Наша мета - поділитися нашим досвідом і знаннями з кожним партнером і клієнтом.

Ми прагнемо до постійного розвитку та надання кваліфікованих консалтингових послуг у сфері міграційного права.

Наші фахівці завжди будуть раді допомогти Вам вирішити ваші юридичні проблеми.