Як відомо, початок дома – вхідні двері. Але в ньому є ще і міжкімнатні двері, що розділяють приміщення на окремі кімнати. Міжкімнатні двері також виконують функцію теплоізоляції (у тому випадку, якщо в одній з кімнат встановлений кондиціонер) і захисту кімнат від світла (наприклад, в одній з кімнат горить світло, а в інший спить людина). При веденні важливої розмови по телефону людина, як правило, прагнути вийти в сусідню кімнату і закрити двері. Таким чином, звукоізоляція – ще одна важлива функція міжкімнатних дверей. І нарешті, двері є перешкодою для розповсюдження запахів по всій квартирі. Адже багато господинь, готуючи вечерю, закривають двері на кухні, щоб «їстівні» запахи не проникли в сусідні кімнати.

У розділі міжкімнатні двері львів ціна нашого каталогу можна дізнатися вартість дверей.

Особливої уваги заслуговують протипожежні двері, які призначені для багаторічної експлуатації і характеризуються підвищеною міцністю. Виготовляються протипожежні двері з теплоізоляційних аркушів. Між цими листами знаходиться шар вогнестійкою вати, а безпосередньо самі листи закріплюються на обв'язці, виготовленої з масиву деревини. Така дверь витримає дію вогню протягом однієї години, перешкоджаючи його руху в сусідні приміщення. Протипожежні двері досить дорогі, але ціна в цьому випадку компенсується високою якістю, тривалим терміном експлуатації, міцністю і надійністю.

У нас ви можете купити металопластикові вікна львів.

Міжкімнатні двері розрізняють:

за способом відкривання: відкатні, розпашні і маятникові. Відкатні, у свою чергу, класифікуються на розсувні і купе. Орні двері є класичним варіантом двері. Але найбільш популярні сьогодні розсувні і двері-купе. Маятникові двері є дуже оригінальним рішенням, так як вона обертається навколо своєї осі і монтується на вертикальне осьове кріплення, а не на дверних петлях.

Купити ролокасети у львові для вашого дому можна у нас.