Проблема наркотичної залежності в столиці має широке поширення, особливо серед підлітків і молодих людей. На жаль, в місті працює мало досвідчених у даній сфері кваліфікованих фахівців, що пропонують комплексну програму, а не обмежуються детоксикацією і зняттям ломки.

Пройти повноцінне та ефективне лікування наркоманії у Києві тепер стало можливим для кожного, досить просто звернутися за допомогою до наркологічної клініки «Адомед».

Професійний підхід у лікуванні наркотичної залежності

Про роботу клініки

Клініка успішно працює більше 10 років, відкриваючи свої філії не тільки в обласних центрах, а й у невеликих містах.

Величезний успіх і вражаюча позитивна статистика досягається завдяки оригінальній програмі клініки, що поєднує у собі медикаментозну терапію, заняття у групах взаємодопомоги та індивідуальні заняття з пацієнтами.

Комплексне лікування наркоманії дає приголомшливі результати, з мінімальними ризиками зривів і можливих рецидивів, оскільки фахівці не просто усувають фізичну та психологічну залежність від хімічних допінгів, а й змінюють мислення людини, сприйняття світу по-іншому. Допомагають йому розкрити свої здібності та внутрішній потенціал, докорінно змінити життя і навчитися випробувати стан радості, ейфорії, не вдаючись до вживання наркотику.

У «Адомед» працюють не тільки досвідчені фахівці з високим рівнем кваліфікації, а й випускники, які зуміли в свій час подолати наркотичну залежність і пройти серйозну підготовку. Спілкування з такими людьми прекрасно мотивує пацієнтів і дозволяє їм повірити в свої сили.

Програми реабілітації: системний та комплексний підхід

Лікування наркоманії у Києві побудовано за реалізацією покрокових програм:

  1. Детоксикація - проводиться професійними наркологами та терапевтами. Дозволяє очистити організм від токсинів, усунути тягу до вживання наркотиків, а також зняти симптоми абстинентного синдрому - больовий синдром, безсоння, суглобові болі, лихоманка, неконтрольована агресія і т.д.

  2. Робота з мисленням пацієнтів - професійні психологи та психотерапевти допомагають реабілітантами подолати депресивні стани, підвищити стійкість до стресів, нормалізувати його сон і психоемоційний стан. Поступово відновлюються навички спілкування, поведінки в соціумі, побудова відносин з друзями, колегами, близькими людьми.

  3. Соціалізація - спрямована на швидку, комфортну і безболісну адаптацію колишнього наркозалежного в суспільстві. Фахівці допомагають реабілітантам адаптуватися у нових умовах, надають допомогу психологічну та соціальну, юридичну та за рішенням побутових проблем, сприяють у працевлаштуванні, перепрофілізації і самореалізації, що дозволяє знизити ймовірність зривів і підвищити якість життя в цілому.

Життя після лікування: нові кроки на новому шляху

При бажанні випускники, котрі пройшли лікування наркоманії в «Адомед», можуть самореалізуватися, пройшовши навчання за наступними напрямками:

  1. Школа соціальної роботи та підвищення кваліфікації.

  2. Школа хімічної залежності.

Надалі випускники можуть стати співробітниками клініки, волонтерами та допомагати іншим людям, що страждають від наркотичної залежності, позбутися від цієї страшної хвороби та почати нове щасливе життя.

Отримати консультацію про вартість лікування, про документи, необхідні для оформлення, умови проживання та інших питаннях можна за телефоном, або заповнити форму зворотного зв'язку на сайті https://adomed.org/lechenie-narkomaniii.