Восени та взимку від холоду працівників різних спеціальностей захистить зимовий робочий комбінезон.

Придбати такий одяг можна в компанії «Торнадо». Оформити замовлення легко на сайті https://tornado.kiev.ua/ua/spetsodezhda/kombinezoni. Тут можна вибрати одяг з наявних моделей або замовити індивідуальне пошиття. Кількість, розміри, особливості фасону узгоджуються з кожним клієнтом окремо.

Сфера використання

Теплі, але водночас легкі комбінезони з вологонепроникної тканини просто незамінні в холодну пору року під час тривалої роботи на виробництві на відкритому повітрі. Такий одяг підходить не лише для працівників бурових платформ, морських і річкових портів, а й для будівельників, слюсарів-ремонтників, які працюють у приміщеннях без опалення. Працівникам охоронних фірм також знадобляться теплі комбінезони.

Особливості крою

Зимові робочі комбінезони мають насамперед захищати тіло людини від холоду, тому їхній крій переважно однотипний. Для вільних рухів має бути припуск по спинці, збільшений крок для присідань. Завдяки вільному крою одяг не обмежує рухи. Для захисту ніг від холоду внизу штани затягуються шнурком. Обов’язкова деталь комбінезону – капюшон. Його можна відстебнути.

Робочі комбінезони мають велику кількість кишень, у яких можна зберігати різні речі – від ключів та мобільного телефону до інструментів, потрібних для роботи.

Для захисту від вітру передбачені подвійні вітрозахисні планки для блискавок. Ліктьові та колінні зони додатково можуть мати нашивки з ущільненої тканини. Для пошиття комбінезонів компанія «Торнадо» вибирає міцні нитки. Якщо працівник носитиме робочий одяг і в міжсезоння, тоді доцільно придбати модель зі зйомною підкладкою.

З яких тканин шиють зимові робочі комбінезони?

  • Для пошиття зовнішнього шару використовують поліестер або тканину зі змішаними волокнами.
  • Бавовняні тканини для внутрішнього шару – м’які, приємні на дотик.
  • Сучасні матеріали, що складаються з поліефірних та бавовняних волокон обробляють спеціальними розчинами, завдяки чому матеріал стає стійким до дії кислот, високої температури, отримує антистатичні характеристики.
  • Для утеплення комбінезону використовують фліс або синтепон. Також утеплюючі елементи можуть бути виконані з більш дорогих матеріалів – тінсулейту, холофайберу, слімтексу.

Рекомендації щодо вибору

Вибираючи робочий комбінезон, потрібно перевірити:

  • рівність та якість швів;
  • надійність фурнітури – блискавок, кнопок, ґудзиків;
  • відповідність розміру.

Як доглядати за комбінезоном?

Теплі робочі комбінезони не вимагають складного догляду. Тканини, що використовуються для пошиття гарно перуться и довго зберігають свій привабливий вигляд. За умови, якщо працівник вчасно пратиме та сушитиме комбінезон, а влітку зберігатиме його у складеному вигляді, він прослужить щонайменше 5 років.

Спецодяг від компанії «Торнадо» якісний та зручний. Він гарно захищатиме від холоду та не заважатиме рухам. Для замовлення скористайтеся номером телефона, зазначеним на сайті, або формою для замовлення.

Вибираючи пошиття робочих комбінезонів у «Торнадо», можна також замовити нашиття шевронів, нашивок або логотипів. Місце та спосіб нанесення визначаються в індивідуальному порядку. Зазвичай корпоративну символіку наносять на груди, спину, рукава, передню або бокову частину штанин.