Найблидчих вихідних, 20 жовтні, на календарі буде Всесвітній день статистики. Ми вирішили відзначити це свято цікавою інформацією для туристів та бізнесменів. Що об'єднує ці дві категорії людей та День статистики? Подобова оренда квартир у туристичних містах України.

 

Розвиток внутрішнього туризму дається в знаки, все більше гостей відвідують різні куточки України. І орендодавці створюють здорову конкуренцію готельєрам, пропонуючи житло чи не у кожному куточку України. Але у деяких містах цей бізнес є більш вигідним, хоч і більш конкурентний. У цій статті ми порівняємо три міста - Херсон, Київ та Вінницю.

 

Найбільш популярним на ринку подобової оренди є Київ. Друге місце займає Вінниця, Херсон на третій позиції. В усіх трьох містах переважно здають однокімнатні квартири, середня ціна яких варіюється від 500 до 650 гривень.

 

Популярність міст у сфері подобової оренди формується з чотирьох параметрів - кількість розміщених оголошень “здам квартиру Вінниця/Київ/Херсон”, середня кількість переглядів переліку каталогу міста, переглядів однієї квартири на добу та кількості бронювань на місяць.

 

Місто

Київ

Вінниця

Херсон

Кількість квартир

Більше 500 квартир

110 квартир

55 квартир

Перегляди каталогу

64 100 взимку/65 609 влітку

11 932 взимку/15 068 влітку

4 957 взимку/4 091 влітку

Перегляди однієї квартири

60 разів/день

78 разів/день

37 разів/день

Кількість бронювань

150 разів/місяць

15 разів/місяць

8 разів/місяць

 

Київ, на відміну від двох інших міст, популярний незалежно від сезонності. Туристи приїжджають сюди взимку на феєричне святкування Нового року та Різдва, а влітку - на чисельні фестивалі. А от показники Херсону трохи дивують - здавалося б, сюди частіше їдуть задля відпочинку на морі. Але, як бачимо, цей регіон більшою популярністю користується взимку.

 

Через те, що у Києві кількість квартир величезна, кількість перегляду однієї квартири менша, ніж у Вінниці. Тому столичним орендодавцям потрібно виділятися ще на рівні назви оголошення та фото-мініатюри, тоді як херсонські та вінницькі подобові квартири майже усі цікавлять туристів.

 

Для того, щоб на ваше оголошення звернули увагу на тлі конкурентів, робіть якісні фотографії, давайте максимально повну інформацію та, звичайно, відстежуйте ціни на ринку вашого міста. Нижча ціна у невеличких містах гарантовано приведе до вас більшу кількість клієнтів.