Прагнете автоматизувати роботу свого закладу? Тоді вам потрібна касова програма poster, за допомогою якої ви зможете працювати з замовленнями, аналізувати складські та фінансові звіти, слідкувати за замовленнями та ефективно керувати своїм закладом в цілому.

Чому слід обрати саме касову програму Poster?

1.   Працювати з програмою Poster ви можете на будь-якому своєму пристрої. Це може бути планшет, ноутбук, комп’ютер або моноблок-вам не потрібно витрачати великі кошти на придбання нової техніки.

2.   Простий інтерфейс програмного забезпечення Poster. Програма Poster розроблена дуже грамотно: інтерфейс автоматизації простий та легкий в використанні. Щоб навчитись працювати в онлайн-касі, вам не знадобиться багато часу для вивчення - всього декілька хвилин і станете впевненим користувачем.

3.   Робота офлайн. Якщо в вашому закладі пропав інтернет, причин для хвилювання немає: ви можете продовжувати брати замовлення та друкувати чеки, а вся інформація автоматично буде відправлена в хмару, коли зв'язок інтернету буде відновлений.

4.   Касова програма Poster- це більше ніж каса. Працюючи з цим програмним забезпеченням, ви можете не тільки брати замовлення та друкувати чеки, але й аналізувати їх та слідкувати за продажами, працювати з клієнтською базою, встановлювати бронь на столики, надавати знижки своїм гостям та виконувати інші функції. Щоб ознайомитись з повним переліком можливостей програмного забезпечення Poster, перейдіть на сайт joinposter.com- тут для вас представлена детальна інформація о всіх особливостях програми Poster.

Використовуючи онлайн-касу Poster, ви можете проводити оплату замовлення різними способами: готівкою, банківською карткою, сертифікатом або оплатити чек бонусами. Також у вас є можливість ділити суму чека на декілька методів оплати це дуже зручно для ваших клієнтів. Всі фіскальні чеки зберігаються у архіві, тому ви в будь-який момент можете вибрати потрібний вам чек на терміналі. Зовнішній вид чеку ви можете створити самостійно: додати логотип та адресу свого закладу, пароль від Wi-Fi, цікаве повідомлення для відвідувачів, тощо.

Як почати використання Poster?

Для цього вам достатньо зв’язатись з представниками компанії Poster та оформити заявку. Також, ви можете скористатись безкоштовним тестом, щоб бути впевненим у тому, що авторизація Poster- те що треба для вашого закладу.