Карпати - це царство невимовних пейзажів, земля, яку називають перлиною нашого краю.

Хочете здійснити подорож у Карпатську казку, добре відпочити на свіжому повітрі, усамітнитися в оточенні первозданної природи? Тоді не думайте, куди поїхати на відпочинок. А якщо вас цікавить історія та культура, тоді сміливо вирушайте на курорти Трускаця. У будь-який час відпочинку ви знайдете для себе заняття за своїм смаком. Взимку - це лижі і лижні прогулянки, а навесні прогулянки квітучими долинами. Казкові фарби весняного лісу назавжди залишаться в пам'яті у вас. Найкращим вибором для проживання, ви в цьому особисто переконаєтеся, є готель Лісова пісня. Бронюйте номера вже сьогодні, та отримайте знижку, більше інформації дізнавайтеся на офіційному веб-ресурсі готелю.

Ті щасливчики, які затримаються у Трускавці на пару тижнів, мають змогу оздоровитися душею та тілом. При готелі працює сучасний спа-центр, де пропонують унікальні лікувальні та косметичні процедури, гості можуть відвідувати фітнес-залу, для дітей мається ігровий майданчик.

Весна - саме чудове час для відвідування Карпат. У березні зазвичай ще багато снігу і можна кататися на гірських лижах, на вершинах він ще буде лежати до літа. Поступово починає танути сніг, і співвідношення тепла і холоду таке, що, трохи піднявшись в гори, можна чудово засмагати на снігу. В квітні все цвіте, прокльовується перша трава, у середині травня можна назбирати перших ягід. Травнева погода дозволяє туристам майнути на екскурсію чи у похід.

Після довгих холодів весняна карпатська погода доставить масу задоволення, а гірське повітря запаморочить голову. Під весняними карпатськими променями можна отримати гарний загар.

Любителі активного відпочинку навесні спрямовуються в Карпати, щоб сплави по гірських річках у період повені, сходити в піші туристичні походи в гори, покататися на велосипедах або конях. Відпочинок в Трускавці навесні має свою красу, він неспішний, туристів у цей час менше, тому спокій і свіже повітря дозволять вам об'єднатися з природою.

Сюди можна приїхати всією сім'єю, дітям буде чим зайнятися на майданчиках з атракціонами. Якщо ви ще застанете сніг, то до ваших послуг схили різних рівнів складності, прокат обладнання, а також можливість отримати уроки від професійного інструктора, який навчає також дітей.

Українські Карпати привабливі тим, що знаходяться не далеко і віза для в'їзду не потрібно, а значить сюди можна приїжджати в будь-який зручний час, не плануючи заздалегідь. Співвідношення насиченості відпочинку і ціни тут ідеальні.