Професійне лікування алкоголізму та наркоманії в реабілітаційному центрі «ADOMED»

Пройти абсолютно анонімне, професійне лікування алкоголізму та наркоманії з подальшою ресоціалізацією пропонує Європейський інститут залежностей «ADOMED». Індивідуальний підхід, комфортні умови проживання, дотримання лікарської таємниці - гарантовані кожному пацієнтові.

Де ефективно лікують наркоманію?

Лікування наркоманії у клініці

Лікування наркоманії у приватному спеціалізованому центрі починається з проведення детоксикації. Програма Детокс знімає болісний стан наркотичної ломки, пригнічує тягу до наркотиків, очищає кров пацієнта від токсинів, шлаків, хімічних речовин.

Далі починається стадія психологічної реабілітації, яка є найбільш важливим етапом у боротьбі з даними психосоматичних захворювань. Спочатку фахівці працюють з пацієнтами індивідуально, допомагаючи їм сформувати стійкі мотивації до одужання, визначитися з причинами розвитку наркозалежності та знайти методи їх усунення.

Основою реабілітаційного курсу є програма «12 кроків», визнана найефективнішим способом лікування патологічних залежностей. Фахівці клініки вдосконалили дану методику елементами сімейної психотерапії, арт-, гештальт, праце- і когнітивно-поведінкової терапії.

Достатній час приділяється розкриттю внутрішнього потенціалу реабілітантів, особистісному і духовному розвитку. Досягненню цих цілей сприяють тренінги, майстер-класи, лекції, творчі заняття, культурно-масові заходи.

Боротьба з алкоголізмом

Лікування алкоголізму в приватній клініці також носить комплексний характер, базується на поєднанні медикаментозних і психологічних терапевтичних методів. На першому етапі фахівці допомагають пацієнту вийти з запійного стану, подолати ознаки загального абстинентного синдрому. В комфортних домашніх умовах лікарі надають наступну допомогу людям, що страждають на алкогольну залежність:

  • купірування ознак абстиненції;

  • відновлення обмінних процесів;

  • медикаментозна підшивка;

  • кодування.

При необхідності проводиться лікування білої гарячки, алкогольного отруєння. Пацієнтам надається індивідуальна консультація лікаря-нарколога, що стосується подальшої реабілітації.

В умовах госпіталізації фахівці проводять комплексну детоксикацію організму, терапію ускладнень і патологій, що виникли на тлі алкозалежності. Психологічна реабілітація, так само, як і в випадку з наркотичною залежністю, базується на заняттях в групах взаємодопомоги за принципами програми «12 кроків», доповнених іншими психотерапевтичними методиками, підбираються співробітниками центру індивідуально.

Терапевтичний супровід

Випускникам центру, які пройшли повний курс лікування наркоманії та алкоголізму, забезпечується терапевтичний супровід і сприяння в ресоціалізації. Реабілітанти після виписки продовжують відвідувати заняття, працюють з психологами індивідуально, ходять на сеанси сімейної психотерапії. Колишнім пацієнтам надається реальна підтримка в пошуку житла, роботи, зміні роду діяльності. Дізнатися подробиці можна, використовуючи контактну інформацію клініки «ADOMED» на офіційному сайті https://adomed.org/.