Осінь – чудовий час, щоб оновити гардероб і манікюр. Нові тренди у сфері нігтьового дизайну дозволяють чудово відчути особливу атмосферу осені, створити собі справжні шедеври на нігтиках. В цей час можна перейти до більш спокійної та стриманої кольорової гамми.

Осінній дизайн нігтів може бути дуже різноманітнім. Які ж тренди найбільш актуальні? І які малюнки будуть модними ще довгий час?

Варіант 1. Осінні листочки

Напевне, найбільш сильна асоціація з осінню – це зжовкле листя. Не дивно, що в нових трендах осіннього манікюру таких деталей дуже багато. Класична варіація – це, звісно, жовті кленові листочки на прозорому або жовтогарячому фоні. Проте є кілька більш незвичних варіантів:

  • Пальмові гілки з тонкими чорними контурами. Тропічна тема стала справжнім хітом літнього сезону, а потім поступово перейшла в осінній. Змінилася техніка виконання та колір фону. Новий дизайн – це тонкі чорні лінії, котрі покривають всю поверхню нігтя, а з них вимальовується пальмове листя. Найбільш популярні фонові кольори: оранжевий, жовтий, зелений та коричневий.
  • Тонкі контурні листочки. Малюнки рослинної тематики, нанесені тонкими контурами – чудовий варіант на свято чи кожен день. Можна використати невеликі гілочки з осіннім листям, пізні квіти, тощо.
  • Листя із блискіток. Чудове рішення для тих, хто любить яскравий манікюр, але цінує витонченість. Акуратні зображення кленових листочків із блискіток будуть в тренді ще не один сезон.

Усі описані варіації нігтьового дизайну дозволяють експериментувати. Майстер може додавати нові кольори, фактури, форми.

маникюр

Варіант 2. Витончений леопард

Серед усіх анімалістичних принтів саме леопардовий найкраще пасує до осені. Його коричнево-жовта кольорова гамма чудово передає потрібний настрій. Найбільш трендовий варіант леопардового втілення на нігтях – це повне покриття кількох нігтиків в тандемі з приглушеною кольоровою гаммою. Такий малюнок поєдную з блискучим глянцевим покриттям. Ні краплини матовості!

Варіант 3. Оригінальна геометрія

Дизайн нігтів у стилі конструктивізм – один із найбільш стійких трендів. Полотна в стилі Ротко з’являються на нігтиках різної форми та довжини. Осінній манікюр – не виключення. Тепер на зміну прозорості та яскравим відтінкам прийшов беж, світло-фіолетовий, коричневий, тощо.

Головне правило манікюру на осінь – це особливий настрій. Який би малюнок не з’явився на нігтях, він повинен надихати, гармонійно вписуватися в загальну атмосферу.

маникюр