Знову ремонт на кухні? І треба міняти меблі? Сучасні моделі кухонних гарнітурів випускаються на будь-який смак і колір. Вибрати дійсно не просто. Однак на цьому справа не закінчується. Тому що крім зручних шаф, поличок і шафок потрібно ще вибирати і фасади. А які фасади стануть оптимальним рішенням саме для вашої кухні? На этВыбирая фасади, потрібно звернути увагу на те, з якого матеріалу виготовлена їх основа. Зазвичай використовуються такі матеріали, як МДФ або ДСП.

Щоб дізнатися вартість виготовлення меблів на замовлення, зайдіть в розділ кухні на замовлення львів ціни на нашому сайті.

МДФ – це плитковий матеріал, який виготовляється пресуванням подрібненої деревини.

Його перевагами є те, що він:

 - вологостійкий;

 - нормально переносить коливання температур;

 - його можна гнути;

 - міцний.

Каталог кухонь Львів запропонує вам великий вибір меблів на замовлення.

ДСП – деревно-стружкова плита. Сполучною речовиною є в ній синтетичні смоли, які виділяються протягом тривалого часу, тим самим завдаючи шкоди здоров'ю. Коли пошкоджується захисне покриття, під впливом вологи цей матеріал деформується і втрачає естетичні властивості. Крім того, ДСП поступається по міцності панелей МДФ.

Ми виготовляємо класичні кухні на замовлення.

Визначившись з основою майбутніх фасадів, потрібно вирішити, яке покриття буде на неї нанесено.від питання ми і спробуємо відповісти в цій статті. Плівкове покриття невибаглива у догляді, влагоустойчиво, успішно чинить опір механічним впливам. Цей вид покриття наносять на фрезеровані заготовки МДФ, яким надається вид фільонок для класичних колекцій або який-небудь інший малюнок. Заготівля повинна бути відшліфована, при необхідності зашпаклевана. І тільки після підготовчих робіт вона під впливом вакууму одягається в плівку.

Демократична ціна поєднується з низькою стійкістю до високих температур.