Купуючи квартиру, ви робите інвестиції у вашому житті, тому ви повинні мати на увазі кілька важливих речей, перш ніж ви витрачаєте свої зароблені гроші на покупку. Перш за все, переконайтеся, що можете дозволити собі власну квартиру - чи є у вас чим, за квартири в новобудовах у львові платити, або ви отримаєте кредит на її купівлю.

Якщо ви берете кредит, захистіться на всі можливі обставини, щоб було з чого його погасити – отримати хорошу роботу, дохід з декількох джерел, підтримка з боку сім'ї у разі неможливості погашення кредиту. Подумайте, що ви хочете купити, дорожче  нову квартиру, або можете тільки стару.  Якщо ви оберете другий варіант, знайте, що вам доведеться проаналізувати ціни на квартири в новобудовах у львові та вкласти гроші в ремонт, якщо ви в змозі його виконати, і якою ціною.

Коли вже дійде до вибору квартири, ретельно перевірте її розташування – щоб ви мали її близько до роботи, щоб підходив рівень шуму, околиці, сусіди, щоб навколо були магазини, які ви будете регулярно відвідувати.  Як тільки ви зважитеся на конкретні квартири, перш ніж підписати будь-який договір, і витратити свої гроші, ретельно перевірте людину, яка вам її продає. Пройдіться по квартирі з експертом, який порадить вам, чи варто її  купувати, чи варто жертвувати. Розпитайте сусідів, чи людина-продавець заслуговує довіри. Якщо вже ви будете впевнені купити приміщення під офіс львів - ви можете підписати попередню угоду купівлі-продажу. Подумайте, чи збираєтеся ви платити аванс або завдаток, і що з цим фактом пов'язано, які вигоди і втрати для вас.

Переконайтеся, що ви купуєте квартиру від фактичного власника, яка юридична форма цієї квартири, які права ви придбали разом з приміщенням. Переконайтеся, що в договорі не має яких-небудь недоліків, недомовок. Краще всього звернутися з договором  до гарного юриста, і нічого не підписуйте, перш ніж на сто відсотків  будете впевнені в тому, що ви купуєте саме те, що ви хочете.