Зовнішні камери-це дуже широка категорія, в якій знаходиться дуже багато камер різного типу, вони мають, проте, одну досить очевидну властивість - адаптацію до зовнішніх умов. Під цим формулюванням ховається імунітет на всякого роду атмосферні явища, які, як правило, не дозволяють використання звичайних електронних пристроїв. До них відносяться в основному опади: сніг та дощ, висока вологість та дуже низька, або висока температура.

Промислова веб камера Івано-Франківськ, яку ми називаємо зовнішня, перш за все, має гарантувати герметичність, що засвідчує сертифікат герметичності. Далі, мають мати розширений діапазон температур, в яких вони здатні функціонувати і мають мати кріплення. Найчастіше володіти підвищеною стійкістю до механічних пошкоджень.

На відміну від звичайної камери (внутрішньої), зовнішня камера не потребує додаткового захисного корпусу, так як її власний, невід'ємний  корпус,  одночасно є захисним кожухом. Більшість таких камер не потребує також додаткового інфрачервоного освітлення (ІЧ), відразу таке маючи. Особливим видом зовнішніх камер можуть бути купольні камери, а саме камери з куполами, які значно відрізняються від  типових зовнішніх камер, а також іноді відповідають всім вище зазначеним властивостям, як правило, призначеним  зовнішнім  камерам. Куполи вони мають щільні, міцні (антивандальні), і готові для встановлення. Виявляються прекрасною альтернативою для камер, з поздовжніми корпусами.

Ми займаємося проектуванням та монтажем систем відео спостереження. Наші знання і досвід, дозволяють вам професійно  і точно пристосувати до ваших потреб встановлення камер спостереження у вашому будинку, офісі, на складі, магазині.

Внутрішні камери

Внутрішні камери призначені для використання всередині приміщень, чудово підходять для моніторингу  маєтків приватних і корпоративних заходів. В залежності від рівня управління і якості зображення, ви можете вибрати до квартири або офісу відповідний набір камер, пристосованих для спостереження в певних умовах. До внутрішніх камер відносяться камери компактні і для склепінь. Робоче середовище - це будь-який простір, де всі умови в номері.

Компактні камери не мають об'єктива і власника, що дозволяє робити вибір відповідного устаткування для конкретних умов спостереження . Камери для склепінь, повністю функціональні, мають вбудований об'єктив, можуть бути відразу ж встановлені.