Багато підприємств сьогодні формують персональні автопарки. Чи виправдані такі витрати? Зрозуміло, адже за допомогою автомобілів здійснюється транспортування сировини і готових товарів. Деякі організації займаються пасажирськими перевезеннями і відчувають потребу у власному добре оснащеному гаражі. Автопарк може складатися не тільки з вантажних та легкових автомобілів. Досить часто фірми формують власний гараж з різноманітною спецтехнікою. В основному такі парки є на базі будівельних компаній, адже їм постійно доводиться використовувати агрегати при зведенні будинків, укладанні дорожнього полотна. В цьому випадку необхідно завжди мати під рукою всю техніку.

Яким чином керівники контролюють одиниці техніки? Сьогодні в цьому їм допомагає gps моніторинг транспорту – запровадивши в комп'ютерну мережу спеціальну програму, можна відстежувати переміщення всіх авто та агрегатів. На машини, відповідно, встановлюються спеціальні маячки, що дозволяють по супутнику визначити їх поточне місце розташування.

Де знайти програму?

Яка саме утиліта дозволяє відстежувати транспортні засоби в режимі реального часу? Для цих цілей задіють Freetrack. Це зручна і корисна програма зі зрозумілим інтерфейсом. Її освоєння не займе багато часу у персоналу.

Де придбати Freetrack? Вона представлена на сайте freetrack.com.ua. Не забудьте скористатися консультацією  - в рамках неї фахівці нададуть відповіді на всі запитання. Хто буде займатися установкою програми, маячків? Цю роботу можна довірити фахівцям компанії. Вони ж беруть на себе подальше обслуговування системи моніторингу.

Чи можна до покупки випробувати програму? Компанія передбачила опцію «тест-драйв» для клієнтів. Надається послуга безкоштовно. За пробний період можна перевірити всі функції утиліти і зрозуміти, чи є в ній потреба.

Можливості системи

Призначення програми для супутникового моніторингу ширше, ніж може здатися на перший погляд. Дізнавайтеся більше про неї на www.freetrack.com.ua/ru/installing-gps/ - тут вказані усі функції та переваги.

За допомогою системи можна легко  контролювати дотримання маршрутів – водій не зможе за власним бажанням відхилитися від наміченого курсу, адже це буде помітно. Таким чином моніторинг вирішує відразу кілька проблем:

  • оптимізує діяльність компанії;
  • знижує витрати на мобільний зв'язок;
  • підвищує швидкість доставки товарів, техніки, людей або сировани;
  • знижує витрату бензину;
  • запобігає викраденню машин.

Керівник компанії може бути впевнений, що вантажі доставляються правильно і не будуть зіпсовані в дорозі.