Якщо ви обійшли вже багато магазинів, але все ще не можете знайти меблі своєї мрії, потрібно просто їх замовити. Меблі на замовлення – чудова альтернатива покупним варіантам. Ми пропонуємо ексклюзивні речі за помірними цінами. У нас можете замовити корпусні меблі з якісних матеріалів за власними ескізами та ідеями. Ми врахуємо всі особливості планування вашого помешкання. Наші фахівці ретельно вивчають ескізи замовників, та виконують роботу з їх урахуванням.

Плюси меблів на замовлення

Конструкції, виконані за індивідуальними проектами відповідають вашим вимогам по кольору, фурнітурі, формі. Вони зроблені з урахуванням специфіки приміщення. Кожна шухлядка відчиняється саме так, як зручно вам. В шафах – потрібна кількість полиць, достатньо місця для вішаків та всіляких необхідних дрібниць. Якщо ви купуєте кухні на замовлення, отримаєте максимально ергономічний простір для створення кулінарних шедеврів. За власним бажанням ви можете змінювати, доповнювати окремі компоненти меблів, компонувати їх разом з дизайнером за вашим смаком. В результаті ви отримаєте модульні меблі вашої мрії. У нас є можливість продемонструвати вам каталоги з ординарними та елітними варіантами для дому та офісу. Ми задовольняємо навіть найвибагливіших клієнтів.

7 причин замовити меблі саме у нас

Ви обов'язково довірите виготовлення меблів саме компанії ТерМес, оскільки:

  1. У нас ви можете знайти варіанти на будь-який гаманець і смак.
  2. Завдяки власному виробництву ви отримаєте якісний продукт за помірною ціною без зайвих націнок.
  3. Кожний елемент виконаний з безпечних матеріалів.
  4. Усі меблі виготовляються за вашими персональними розмірами у замовленому кольорі. Завдяки цьому вони ідеально доповнять інтер'єр саме вашої оселі.
  5. У нас ви можете замовити приїзд дизайнера-технолога додому. Фахівець завітає зі зразками матеріалів та зробіть заміри, необхідні для створення дизайн-проекту.
  6. Ви можете замовити меблі з прискореним варіантом виготовлення за два-три тижні.
  7. В результаті отримаєте полiфункцональнi меблі, які повністю задовольняють ваші вимоги.

У разі необхідності придбати меблі на замовлення Тернопіль пропонує безліч варіантів. Але лише наша компанія використовує якісні матеріали від світових виробників. Якщо ви плануєте замовити конструкції під старовину, футуристичні чи класичні моделі, звертайтесь саме до нас. Ми реалізуємо всі ваші мрії. Щодо вашого бачення меблевих конструкцій ви можете поспілкуватися з нашими дизайнерами. Кваліфіковані фахівці порадять оптимальний варіант для вашого дому.