Шафи-купе являються сьогодні безумовними лідерами продаж на меблевому ринку та користуються неймовірною популярністю, завдячуючи своїм численним перевагам. Але підібрати моделі, які максимально відповідають необхідним або бажаним вимогам іноді зовсім не просто. Ідеальне рішення – придбати шафи купе на замовлення.

Особливості меблів на замовлення

Такі меблі практичні, багатофункціональні, чудово підходять для облаштування практично будь-яких приміщень. Відрізняються гарною місткістю, але при цьому займають мінімум простору. А якщо замовити шафу в Тернополi від компанії TerMes можна завжди розраховувати високу якість продукції за прийнятними цінами, з урахуванням індивідуальних побажань замовника. Наші дизайнери готові втілювати найсміливіші фантазії.

Кожному клієнту надаються унікальні можливості підібрати матеріали, з яких буде виготовлена шафа-купе пiд замовлення, фурнітура, комплектуючі. Вибір підходящих варіантів буде залежати від особливостей планування приміщення, фінансових можливостей та смакових переваг замовника. У нас доступні різні варіанти і розміри шаф:

  • вбудовані,
  • кутові,
  • корпусні,
  • радіусні.

Основні переваги

Вбудовані моделі користуються особливим попитом, тому такі меблі можливо зустріти практично в кожній оселі. Вони ергономічні, достатньо місткі, не потребують додаткового простору для відчинення дверей. Функціональне наповнення полиць буде залежати тільки від фінансових можливостей і побажань власників.

Для приміщень невеликих розмірів чи нестандартних форм рекомендується замовити шафу кутової конструкції. Вона також чудово підходить для різноманітних інтер'єрів, при необхідності дозволяє замаскувати неприглядні елементи кімнати.

Корпусні варіанти демонструють максимальну ефективність у компактному зберіганні речей. Завдяки різноманітним численним полицям, скринькам, вішалкам і іншим елементам одяг, постільна білизна, взуття завжди перебувають в належному стані.

Радіусні шафи-купе відрізняються заокругленою формою дверей. Такі моделі з'явились на сучасному ринку порівняно недавно, але вже встигли заслужити популярність за незвичній зовнішній вигляд. З такими меблями навіть звичні інтер'єри будуть виглядати вишукано.

Якщо потрібна недорога шафа-купе, у нас можливо підібрати пропозиції на будь-який смак і гаманець. Можливо нанесення візерунків і фотодрук. Так як ми самі являємося виробниками, можемо собі дозволити вести лояльну цінову політику. Ми використовуємо тільки якісну сировину і найкращу гарнітуру, на всі товари надаємо гарантії.

У нас завжди можливо розраховувати на бездоганне виконання замовлень і високий рівень обслуговування!