У реальному житті, що стає все більш складним і напруженим, добре мати своє місце, яке забезпечує ідеальний комфорт і відпочинок. У будь-яких чотирьох стінах будівельні матеріали інтернет магазин (http://ganok.com.ua/), на відміну від традиційних покриттів для стін, створять для вас унікальну атмосферу, незалежно від дня тижня, пори року та стану духу.

Це унікальне і практичне рішення, так як настінні покриття покращують мікроклімат в приміщенні, знижують рівень шуму всередині квартири і роблять стіни більш теплі. Пробка на стіну також захищає поверхню від забруднення у місцях, де рух інтенсивний, як вестибюлі і коридори. Монтаж настінної пробки по-дитячому простий – з плитки відривається захисний шар клею, а потім  наклеюється безпосередньо на поверхню стіни.

Пробка настінна ганок (http://ganok.com.ua/ru/korok-wicanders/korok-nastinniy/) - це найвищої якості декоративні вироби з натуральної пробки, що поєднують інноваційні та оригінальні фактури поверхні, з усіма можливими для видобутку перевагами пробки. На 100% натуральні та екологічно чисті стіни з пробки, забезпечують відмінний акустичний комфорт в приміщенні і дуже легко тримати облицювання в чистоті. Численні переваги настінного пробки роблять так, що стиль ваших інтер'єрів набуває новий неповторний сенс!

Покриття з пробки ganok (http://ganok.com.ua/korok-wicanders/korok-pidlogoviy/collection-hydrocork/) володіють високою міцністю на щоденне використання, стійка до впливу атмосферних факторів і не є проблемою в підтримці чистоти. Настінний корок, як продукт на 100% екологічно чистий і натуральний, дозволяє довго насолоджуватися своїми достоїнствами естетичними і практичними.

Приїжджайте до нас ближче ознайомитися з нашою  багатою пропозицією пробки. Безумовно, ви виберете для себе шаблон, який швидко сподобається і зробить так, що ви відкриєте в своїй повсякденній обстановці абсолютно нову особистість, а може і навіть вишуканість...