В сім відома компанія, яка спеціалізується на видачі швидких позик на короткий термін Moneyveo надає свої послуги вже більше чотирьох років. За цей час вона прославилася як найшвидша в обслуговуванні і зручна в критичних ситуаціях. Але для отримання кредиту, як і в інших організаціях, в даній компанії існують певні правила і вимоги, яких необхідно дотримуватися. Тож почнемо.

Перше правило - особі, яка хоче отримати кредит, має бути як мінімум вісімнадцять років. Тут нічого незвичайного немає, так як всім відомо, що деякі послуги нашої країни надаються тільки особам які досягли повноліття. Особливістю в плані юних громадян є можливість мікрокредитування студентам.

Друге правило - для одержання швидкої позики необхідний тільки ідентифікаційний код та паспорт особи, яка бажає придбати кредит. Заявка розглядається протягом десяти хвилин (в середньому розгляд становить не більше восьми хвилин з моменту подачі заявки) і обробляється системою протягом шестидесяти секунд.

Третє правило - завжди необхідно пам'ятати, що максимальна сума позики, яку може видати манійвео, становить п'ятнадцять тисяч гривень, а максимальний термін - тридцять календарних днів. Якщо ви не змогли вчасно повернути гроші - оплатіть і відсотки за недотримання терміну кредитування, які будуть нараховуватися кожного дня до моменту погашення суми разом з відсотками.

Четверте правило - обов'язково наявність банківської карти будь-якого банку. Дана компанія широко відома завдяки онлайн-кредитуванню, що є зручним і швидким. Після обробки заявки гроші відразу надходять на ваш рахунок і ви в праві ними користуватися.

І останнє, п'яте правило - бути чесним і надати всі необхідні персональні дані. Компанія гарантує захист персональних даних, але в разі надання неправдивої інформації - ваша заявка буде відхилена і, можливо, ви не зможете більше користуватися послугами даної компанії.